Tapeta ze zgeometryzowanym wzorem Arte, precyzyjnie dobrane oświetlenie 
Foscarini i najwyższa jakość ograniczonego do minimum, lecz starannie 
dopasowanego wyposażenia – łóżko Nap, szafki Maisons Du Monde, krzesło RAR, 
Vitra. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Tapeta ze zgeometryzowanym wzorem Arte, precyzyjnie dobrane oświetlenie Foscarini i najwyższa jakość ograniczonego do minimum, lecz starannie dopasowanego wyposażenia – łóżko Nap, szafki Maisons Du Monde, krzesło RAR, Vitra. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
07 wrz 2012 10:53

Pora na sen

Chłodna i surowa, a jednocześnie elegancka i szykowna. Ta sypialnia niezwykle umiejętnie łączy oryginalność z komfortem i wygodą.

Tapeta ze zgeometryzowanym wzorem Arte, precyzyjnie dobrane oświetlenie Foscarini i najwyższa jakość ograniczonego do minimum, lecz starannie dopasowanego wyposażenia – łóżko Nap, szafki Maisons Du Monde, krzesło RAR, Vitra. Do tego świetnie wybrana kombinacja barw: różne odcienie szarości, bieli i czerni, ożywione elementami w kolorze wyrazistego, intensywnego turkusu.

To wnętrze to niewątpliwie ultranowoczesna oaza spokoju. Sypialnia jest na tyle duża, że bez problemu można w niej było wydzielić miejsce na mini-salon kąpielowy z wygodną wanną (Agape). Jej wyjątkowo łagodny kształt stanowi dodatkowy element dekoracyjny tego na wskroś wypoczynkowego wnętrza.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH