Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesny sposób na przytulny klimat w lekko loftowym wydaniu. Zagłówek łóżka wykonano z drewnianej palety. Projekt: Marta i Michał Raca. Fot. Adam Ościłowski, www.panadam.pl

Nowoczesny sposób na przytulny klimat w lekko loftowym wydaniu. Zagłówek łóżka wykonano z drewnianej palety. Projekt: Marta i Michał Raca. Fot. Adam Ościłowski, www.panadam.pl
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 22 kwi 2016 12:02 (aktualizacja: 23 kwi 2016 19:00)

Przytulna sypialnia: 12 pomysłów na drewno

Atmosfera panująca w sypialni powinna być przytulna. Najprościej osiągniemy ten efekt stosując drewno w różnej postaci. Zobaczcie, jak zrobili to projektanci.

W sypialni - jak w żadnym innym pomieszczeniu w domu - musimy czuć się wygodnie i komfortowo. Jej aranżacja powinna zachęcać do i ułatwiać wypoczynek. Dlatego najlepiej, aby wystrój sypialni był przytulny. Nie oznacza to jednak, że musimy popadać w przesadę dekoracyjną i nadmiar tekstyliów. Ciepły nastrój idealnie zbuduje drewno - zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych formach. 

Drewno w sypialni może przyjąć wiele form - drewniane może być łóżko, szafki nocne, ale także podłoga czy fragmenty ścian. Udekorowanie ściany za wezgłowiem łózko drewnianym fornirem stworzy modną i ciepłą aranżację sypialni.

Sypialnia często staje się również miejscem, w którym usytuowana jest szafa garderobiana. Przyjmujący najczęściej postać wysokiej zabudowy na całą ścianę mebel możemy wykończyć w dekorze drewna i, tym samym, pokryć nim znaczną część powierzchni wewnątrz sypialni. 

Możliwości jest wiele. Dziś prezentujemy 12 pomysłów na drewno w sypialni. Zobaczcie, jak wykorzystali je w swoich projektach projektanci.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA