Wysoki,biały zagłówek z geometrycznym przeszyciem dobrze prezentuje się na tle tapety z połyskującym ornamentem. Proj.Karolina Łuczyńska. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Wysoki,biały zagłówek z geometrycznym przeszyciem dobrze prezentuje się na tle tapety z połyskującym ornamentem. Proj.Karolina Łuczyńska. Fot.Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
12 cze 2014 11:57

Przytulna sypialnia w stylu glamour

Biel połączona z beżami oraz połyskującym dodatkami tworzy bardzo kameralne, romantyczne wnętrze. Całość jest dobrze przemyślana, panuje tu równowaga podkreślona przez symetryczny podział wnętrza.

Po wejściu do sypialni uwagę przyciąga wysoki, biały, tapicerowany zagłówek, dumnie prezentujący się na tle tapety z połyskującym ornamentem. Tapeta została umieszczona tylko na jednej ścianie, pozostałe mają delikatny, jasny kolor.  Po obu stronach łóżka znajdują się białe szafki nocne o prostym, geometrycznym kształcie. Obok nich projektantka Karolina Łuczyńska zaprojektowała białe, wysokie zabudowy, które pomagają zachować porządek w sypialni.

Symetryczny podział sypialni wyznacza podwieszany sufit, który obniżono po obu stronach łóżka. Dzięki temu nad łóżkiem uzyskano wnękę, którą można podświetlić delikatnym światłem. Uwagę przyciągają listwy dekoracyjne umieszczone przy suficie,które dodają wnętrzu szyku. W sypialni zadbano również o staranny dobór opraw oświetleniowych w stylu glamour. Oświetlenie górne z połyskującymi kryształkami oraz lampka nocna ze szklaną podstawą dobrze się ze sobą komponują. Ważną rolę w sypialni pełnią również tkaniny: narzuta, poduszki oraz delikatne, zwiewne zasłony.

WASZE KOMENTARZE (5)

DODAJ KOMENTARZ
 • Redakcja Dobrzemieszkaj.pl, 2016-05-30 08:44:19

  Tapeta na zdjęciu to Marburg kolekcja Ulf Moritz, pozdrawiamy!
 • asik, 2016-05-22 19:08:58

  podpinam sie pod pytanie o tapete :)
 • aniaż, 2015-10-10 23:49:12

  Interesuje mnie gdzie można kupić tą tapete, ew. jak nazywa się jej model ?
 • moni, 2015-05-20 23:06:48

  Czy mogę prosić o informację jaka to tapeta? Pozdrawiam
 • sylwiakoc, 2014-06-16 14:02:26

  Ja mam takie łóżko ze To wezgłowie jest fantastyczne

POLECAMY W SERWISACH