Wachlarz umieszczony nad łóżkiem dodaje wnętrzu romantycznego charakteru. Proj. Małgorzata Szajbel-Żukowska, Maria Żychiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Wachlarz umieszczony nad łóżkiem dodaje wnętrzu romantycznego charakteru. Proj. Małgorzata Szajbel-Żukowska, Maria Żychiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
11 wrz 2014 09:25

Romantyczna sypialnia w delikatnych beżach

Sypialnia została urządzona w spokojnych, stonowanych kolorach. Najważniejszym elementem jest oryginalne łóżko z baldachimem, które dyktuje romantyczny charakter wnętrza.

W tej sypialni zdecydowano się na lekkie, przyjemne odcienie. Na ścianach widzimy delikatne odcienie beżu, które stanowią doskonałe tło dla jasnych mebli i wyraźnej konstrukcji baldachimu.

Łóżko z baldachimem wprowadza romantyczny nastrój. Ciemne drążki tworzą ramę baldachimu na którym można zawiesić dowolną tkaninę. Bardzo dobrze wyglądają lekkie, zwiewne materiały, które dodają konstrukcji lekkości i przyjemnie z nią kontrastują. Po obu stronach łóżkach umieszczono lekkie, przezroczyste stoliki nocne. Stoliki nawiązują swoją formą i materiałem do krzesła, które znajduje się obok sekretarzyka.Na stolikach umieszczono klasyczne lampki nocne  z jasnymi abażurami.

W sypialni zadbano o każdy detal. Dekoracyjny baldachim świetnie współgra z ozdobnym wachlarzem umieszczonym na ścianie za łóżkiem.Na uwagę zasługuje także ciekawa dekoracja okna.Na zasłonach widzimy wzór, który powtarza się na tapecie, która użyto na jednej ze ścian. Tapeta w dekoracyjne wzory współgra z ozdobnym kominkiem oprawionym w ramę o złotym kolorze.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH