Symetryczny ład, rytmiczne wnęki architektoniczne i pasy podłogowe zostały wydobyte na tle spokojnych, stonowanych barw sypialni. Fot. Marcin Onufryjuk.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Symetryczny ład, rytmiczne wnęki architektoniczne i pasy podłogowe zostały wydobyte na tle spokojnych, stonowanych barw sypialni. Fot. Marcin Onufryjuk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 sie 2012 11:03

Rozważnie i romantycznie

Oto klasyczna, stonowana elegancja, skomponowana z łagodnych barw, pięknych mebli i tkanin oraz sztuki, również tej użytkowej.

W otoczeniu ciepłej kolorystyki, opartej na spokojnych beżach i brązach, umieszczono wielkie, małżeńskie łoże (NAP) z pikowanym zagłówkiem. Dobrano do niego dwie klasyczne szafki nocne (Almi Decor) oraz wszelkie dodatki, wpisujące się w podobną, tradycyjną stylistykę: eleganckie zasłony w oknie, narzutę i poduszki (Almi Decor).

W ścianie nad łóżkiem wykrojono trzy symetryczne i podświetlone wnęki, w których wyeksponowano grafikę Jana Opalińskiego oraz dekoracyjne wazony i świeczniki (Almi Decor). Parkiet w sypialni został częściowo ułożony w pasiasty wzór, stworzony z teaku i jesionowych wstawek.

Tuż obok szklanych drzwi, prowadzących do prywatnej łazienki gospodarzy, zaaranżowano malowniczy zakątek. Upięta ozdobnym sznurem z chwostem marszczona zasłona, stylizowany fotel obity miękką tkaniną, subtelna konsolka, obraz na ścianie, dekoracyjne drobiazgi... - wszystko to tworzy bardzo urokliwy obrazek.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • detal, 2012-10-15 11:08:04

    Szkoda, że w "malowniczym zakątku" bije po oczach odsłonięty kaloryfer...
  • funite-pl, 2012-08-10 11:43:46

    pomysł na taka podłogę super :))

POLECAMY W SERWISACH