Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Symetryczny ład, rytmiczne wnęki architektoniczne i pasy podłogowe zostały wydobyte na tle spokojnych, stonowanych barw sypialni. Fot. Marcin Onufryjuk.

Symetryczny ład, rytmiczne wnęki architektoniczne i pasy podłogowe zostały wydobyte na tle spokojnych, stonowanych barw sypialni. Fot. Marcin Onufryjuk.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 06 sie 2012 11:03 (aktualizacja: 20 gru 2013 12:45)

Rozważnie i romantycznie

Oto klasyczna, stonowana elegancja, skomponowana z łagodnych barw, pięknych mebli i tkanin oraz sztuki, również tej użytkowej.

W otoczeniu ciepłej kolorystyki, opartej na spokojnych beżach i brązach, umieszczono wielkie, małżeńskie łoże (NAP) z pikowanym zagłówkiem. Dobrano do niego dwie klasyczne szafki nocne (Almi Decor) oraz wszelkie dodatki, wpisujące się w podobną, tradycyjną stylistykę: eleganckie zasłony w oknie, narzutę i poduszki (Almi Decor).

W ścianie nad łóżkiem wykrojono trzy symetryczne i podświetlone wnęki, w których wyeksponowano grafikę Jana Opalińskiego oraz dekoracyjne wazony i świeczniki (Almi Decor). Parkiet w sypialni został częściowo ułożony w pasiasty wzór, stworzony z teaku i jesionowych wstawek.

Tuż obok szklanych drzwi, prowadzących do prywatnej łazienki gospodarzy, zaaranżowano malowniczy zakątek. Upięta ozdobnym sznurem z chwostem marszczona zasłona, stylizowany fotel obity miękką tkaniną, subtelna konsolka, obraz na ścianie, dekoracyjne drobiazgi... - wszystko to tworzy bardzo urokliwy obrazek.

PROJEKTANT

Mariola i Radosław Świgulscy

Pracownia Architektoniczna

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA