Wśród starannie zgromadzonych mebli, tylko łóżko jest współczesne (Jysk), choć wcale na to nie wygląda. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wśród starannie zgromadzonych mebli, tylko łóżko jest współczesne (Jysk), choć wcale na to nie wygląda. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
14 lut 2011 09:54

Sielsko anielsko

W tak przytulnym i bezpiecznym otoczeniu można się wyspać za wszystkie czasy, a nad spokojem odpoczywających tu osób czuwają anioły...

Sielski dom w Bieszczadach, chętnie odwiedzany przez uciekających z wielkich miast gości, posiada wyjątkowo przytulne sypialnie. Oto jedna z nich – uroczy mariaż naturalnych, szlachetnych materiałów (drewna i tkanin) oraz oryginalnych mebli. Wyposażenie sypialni pochodzi z różnych miejsc i czasów, pani domu lubi bowiem wyszukiwać antyki na targach staroci. Wśród starannie zgromadzonych mebli, tylko łóżko jest współczesne (Jysk), choć wcale na to nie wygląda... Wyjątkowości dodają temu miejscu nie tylko niezwykłe połączenia sprzętów i dodatków, ale także przedmioty hand made, warto więc zwrócić uwagę na dywanik wydziergany na drutach z grubej owczej wełny oraz na haftowaną zasłonkę w oknie. Stylizowane na ludwiki fotele, podobnie jak artdekowskie szafki nocne, zostały "upolowane" przez właścicielkę na targu staroci w Szczecinie.

Doskonale w ich towarzystwie czuje się piękna, stara szafa z rzeźbionymi frontami. Parawan w stylu angielskim, element w sypialni bardzo praktyczny i dekoracyjny zarazem, to dzieło pani domu. Projektowanie parawanów to tylko jedna z jej licznych pasji. Jedyny w swoim rodzaju, przytulny klimat to także zasługa nieszablonowych dekoracji, takich jak choćby "obrazek" ze starych kluczy o różnych kształtach i wielkościach, wyeksponowanych na kawałku płótna.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • wodnik100, 2011-09-27 13:57:33

    Tu jest super, sielsko anielsko a przede wszystkim romantycznie.

POLECAMY W SERWISACH