Łóżko Donna (NAP) o ascetycznej, ale interesującej formie – mebel ukryty za drzwiami przesuwanymi i białymi kotarami. Po jego obu stronach mieszczą się drzwi do garderób. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Łóżko Donna (NAP) o ascetycznej, ale interesującej formie – mebel ukryty za drzwiami przesuwanymi i białymi kotarami. Po jego obu stronach mieszczą się drzwi do garderób. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 lip 2011 11:39

Skrojona na wymiar

Proste, minimalistyczne wnętrze, ukryte za przesuwanymi drzwiami i białymi kotarami. Zaprojektowane z tak drobiazgową precyzją, że przy pomocy osi symetrii można by je podzielić na dwie identyczne części.

Sypialnia została wydzielona z przestrzeni mieszkania za pomocą drzwi przesuwnych oraz białych kotar. To miejsce stworzone wyłącznie do spania, dlatego jego aranżacja jest wyjątkowo oszczędna. Podstawowe elementy wyposażenia są proste, funkcjonalne i solidne, a kolorystyka uniwersalnie stonowana: podłoga z dębu olejowanego, białe ściany, jasne meble.Większą część wnętrza zajmuje ascetyczne małżeńskie łoże (kolekcja Donna, NAP) w szarej tapicerce, z zagłówkiem złożonym z dwóch dużych poduch. Nad łóżkiem symetrycznie umieszczono dwie lampki nocne, a po jego obu stronach – wysokie, wąskie lustra, będące w rzeczywistości wejściami do garderoby pani i pana domu.

Sypialnia została wyposażona w niezbędne minimum. Oprócz mebla najważniejszego – łóżka, przewidziano tu jeszcze tylko miejsce na prostą, nowoczesną komodę do przechowywania potrzebnych drobiazgów. Mebel został specjalnie zaprojektowany do tego wnętrza, a jego fronty wykonano z białego, lakierowanego MDF-u. Po obu stronach białej komody, dokładnie na przeciwko zamaskowanych wejść do garderób, umieszczono dwa identyczne lustra. To rozwiązanie z jednej strony intrygujące, z drugiej – bardzo praktyczne, bo dodające sypialni dodatkowych wymiarów. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • kominiarz, 2011-10-24 18:29:30

    To co w sypialni najważniejsze jest, więcej nie trzeba ;). Tylko zdecydowanie preferuję pościel w kolorze. Biała jest jakaś smutna…

POLECAMY W SERWISACH