Białe meble dopasowano do ścian w kolorze pięknego, mocnego turkusu. Mimo swojej intensywności wycisza i uspokaja. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Białe meble dopasowano do ścian w kolorze pięknego, mocnego turkusu. Mimo swojej intensywności wycisza i uspokaja. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
17 wrz 2012 14:11

Sny w turkusie

Kolor może zdziałać cuda w każdym wnętrzu. Tę sypialnię zdominowała turkus – barwa słonecznego nieba, rajskich plaż i... najpiękniejszych snów

Ubrana w najcudowniejszy z odcieni nieba kolor sypialnia sprzyja relaksacji i pobudza do marzeń. Ręcznie robiona narzuta na łóżku odbija wszystkie barwy tęczy. Wtórują jej ułożone na wezgłowiu łóżka kolorowe lampki (Glamstore). Białe meble (IKEA) idealnie wpisują się w piękną aurę mocnego turkusu, łagodząc jego nasyconą barwę. Ich prosta, ascetyczna wręcz forma podkreśla lekkość wybranej stylistyki. Stąd też usytuowany pod oknem kącik do pracy nie zaburza wypoczynkowego charakteru wnętrza. Wręcz przeciwnie – wydaje się jakby nieodzownie związany z tą właśnie strefą.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • Magdalena, 2012-09-28 10:04:10

  Bardzo ładny i przyjemny pokoik. Pomalowaliśmy właśnie na niebiesko pokój naszego syna ( ma 15 lat). Dwie ściany są białe, klasyczne, a dwie w kolorze Błękitnej Laguny z Barw Natury. Syn zadowolony, ja muszę jeszcze tylko zadbać o kilka jakiś fajnych dodatków żeby pokój nie wydawał się bardzo pusty. On lubi czarny kolor, myślicie, że dodatki w tym kolorze dobrze będą wyglądać? Np czarne ramki na zdjęcia, czarna lampa i jakiś puszysty czarny koc?
 • sylwik, 2012-09-27 14:06:19

  Lubię połączenie białych mebli na takim zdecydowanym tle, tak urządziłam pokój dla dziecka, wybrałam piękny kolor ścian, co prawda nie turkus, ale piękny zielony, "oliwkowy bronzyt" Magnata, w połączeniu z białymi meblami wygląda super.
 • mira, 2012-09-27 10:34:13

  mam pokój w podobnym odcieniu. wybrałam "lazurowe wybrzeże" z satynowej śnieżki. ściana ma bardzo ładny delikatny połysk. jako kolory uzupełniające wybrałam pastelowy miętowy i szarości. jako kontarst dołożyłam dodatki w mocnym fiolecie.
 • domartstyl-pl, 2012-09-27 09:04:09

  fajna narzutka na łóżko, wnętrze zrobione z wyobraźnią, lekko i przyjemnie!

POLECAMY W SERWISACH