Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Biała zabudowa nad łóżkiem i oryginalne szafki nocne o prostym kształcie tworzą wiele miejsca na przechowywanie. Proj.Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Biała zabudowa nad łóżkiem i oryginalne szafki nocne o prostym kształcie tworzą wiele miejsca na przechowywanie. Proj.Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 22 sty 2014 12:02 (aktualizacja: 23 sty 2014 08:05)

Spokojne biele i szarości

W tej sypialni panuje wyjątkowy spokój i równowaga. Biel, szarość i czerń - modne zestawienie barw sprawdza się tutaj znakomicie.

Wnętrze zaprojektowane przez architekt Agnieszkę Ludwinowską jest ponadczasowe i funkcjonalne. Minimalistyczne wyposażenie, symetryczny podział sypialni potęguje poczucie ładu. Bez wątpienia rządzi tu pozornie surowa biel z dodatkiem szarości, którą ociepla przyjemna barwa podłogi.

Zabudowa nad łóżkiem pozwoliła na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Takie rozwiązanie tworzy wiele miejsca na przechowywanie, dzięki czemu gospodarze unikają zbędnego bałaganu. Podział frontów na pionowe, wąskie pasy, sprawia, że pomieszczenie wydaje się wyższe niż w rzeczywistości.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są podwieszane, wąskie półki, które zastępują klasyczne stoliki nocne, taka forma wygląda bardzo lekko i jednocześnie nowocześnie. Ciemne obicie łóżka kontrastuje z białymi szafkami, tworząc wyrazisty akcent.

Minimalistyczne wnętrze ociepla drewniana podłoga, która harmonijne koresponduje z barwą przestronnych ram okiennych. Sypialnia jest dobrze oświetlona, wpływa do niej dużo naturalnego światła. 

PROJEKTANT

Agnieszka Ludwinowska

Aguzzi Studio

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA