Biała zabudowa nad łóżkiem i oryginalne szafki nocne o prostym kształcie tworzą wiele miejsca na przechowywanie. Proj.Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Biała zabudowa nad łóżkiem i oryginalne szafki nocne o prostym kształcie tworzą wiele miejsca na przechowywanie. Proj.Agnieszka Ludwinowska. Fot.Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
22 sty 2014 12:02

Spokojne biele i szarości

W tej sypialni panuje wyjątkowy spokój i równowaga. Biel, szarość i czerń - modne zestawienie barw sprawdza się tutaj znakomicie.

Wnętrze zaprojektowane przez architekt Agnieszkę Ludwinowską jest ponadczasowe i funkcjonalne. Minimalistyczne wyposażenie, symetryczny podział sypialni potęguje poczucie ładu. Bez wątpienia rządzi tu pozornie surowa biel z dodatkiem szarości, którą ociepla przyjemna barwa podłogi.

Zabudowa nad łóżkiem pozwoliła na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Takie rozwiązanie tworzy wiele miejsca na przechowywanie, dzięki czemu gospodarze unikają zbędnego bałaganu. Podział frontów na pionowe, wąskie pasy, sprawia, że pomieszczenie wydaje się wyższe niż w rzeczywistości.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są podwieszane, wąskie półki, które zastępują klasyczne stoliki nocne, taka forma wygląda bardzo lekko i jednocześnie nowocześnie. Ciemne obicie łóżka kontrastuje z białymi szafkami, tworząc wyrazisty akcent.

Minimalistyczne wnętrze ociepla drewniana podłoga, która harmonijne koresponduje z barwą przestronnych ram okiennych. Sypialnia jest dobrze oświetlona, wpływa do niej dużo naturalnego światła. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH