Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tapeta o delikatnym, jasnym wzorze stanowi subtelne tło, na którym wyraźnie wyeksponowane jest ciemne wezgłowie łózka. Fot. Bartosz Jarosz.

Tapeta o delikatnym, jasnym wzorze stanowi subtelne tło, na którym wyraźnie wyeksponowane jest ciemne wezgłowie łózka. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 15 kwi 2013 11:14

Sypialnia dla minimalisty: odpocznij dzięki szarym kolorom

Jasna, ciepła kolorystyka z dodatkiem czekoladowego brązu i delikatnych szarości, zagościła w tej sypialni na dobre. To dzięki tak dobranej palecie barw wnętrze jest nastrojowe i przytulne.

W sypialni znajduje się jedynie duże łóżko i niewielka toaletka z lustrem (rama wykonana z płytek Zień dla Tubądzin, Picadilly Black). Nie ma tu żadnych szaf ani szafek. Wszystkie niezbędne rzeczy przeniesione zostały do dużej garderoby, zlokalizowanej tuż obok i bezpośrednio sąsiadującej z pralnią.

Tapeta o delikatnym kwiatowym wzorze (Flora White, Leroy Merlin) stanowi subtelne tło, na którym wyraźnie wyeksponowane jest ciemne wezgłowie łóżka, wykonane na zamówienie (tkanina Horion 69). Oświetlenie, zainstalowane w podwieszanym suficie, wybrano z oferty Spotlight Crystal VIII.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA