Tapeta o delikatnym, jasnym wzorze stanowi subtelne tło, na którym wyraźnie wyeksponowane jest ciemne wezgłowie łózka. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Tapeta o delikatnym, jasnym wzorze stanowi subtelne tło, na którym wyraźnie wyeksponowane jest ciemne wezgłowie łózka. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 kwi 2013 11:14

Sypialnia dla minimalisty: odpocznij dzięki szarym kolorom

Jasna, ciepła kolorystyka z dodatkiem czekoladowego brązu i delikatnych szarości, zagościła w tej sypialni na dobre. To dzięki tak dobranej palecie barw wnętrze jest nastrojowe i przytulne.

W sypialni znajduje się jedynie duże łóżko i niewielka toaletka z lustrem (rama wykonana z płytek Zień dla Tubądzin, Picadilly Black). Nie ma tu żadnych szaf ani szafek. Wszystkie niezbędne rzeczy przeniesione zostały do dużej garderoby, zlokalizowanej tuż obok i bezpośrednio sąsiadującej z pralnią.

Tapeta o delikatnym kwiatowym wzorze (Flora White, Leroy Merlin) stanowi subtelne tło, na którym wyraźnie wyeksponowane jest ciemne wezgłowie łóżka, wykonane na zamówienie (tkanina Horion 69). Oświetlenie, zainstalowane w podwieszanym suficie, wybrano z oferty Spotlight Crystal VIII.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • majkasti, 2013-07-17 13:14:10

  Ja planuję zrobić podobne połączenie u siebie. Jestem dobrej mysli ;)
 • Ala, 2013-06-04 18:26:31

  widziałam taki zestaw kolorów na ścianie u znajomych, ale jest to połączenie brązu ale z miętą, a brąz raczej w odcieniu mlecznej czekolady. malowali własnie śniezką ale satynową bo chcieli dodatkowo na ścianach taki delikatny połysk , poświatę. wygląda to fajnie i niebanalnie. mnie się podoba.
 • Grysia, 2013-05-27 23:56:36

  Myślicie, że czekoladowy brąz ładnie wyglądałby z takim morskim błękitem? Widziałam niedawno przy jakimś artykule zdjęcia, chyba ze śnieżki i tam była zrobiona piękna sypialnia właśnie w tych dwóch kolorach. Bardzo mi się to połączenie spodobało, ale wiadomo jak to jest - na zdjęciach wszystko się może podobać, a rzeczywistość może być inna. Może ktoś ma połączenie tych dwóch kolorów u siebie?

POLECAMY W SERWISACH