Sypialnia w ciepłych beżach to królestwo elegancji. Łóżko tapicerowane tkaniną imitującą skórę węża dodaje pikanterii. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Sypialnia w ciepłych beżach to królestwo elegancji. Łóżko tapicerowane tkaniną imitującą skórę węża dodaje pikanterii. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 kwi 2016 14:56

Sypialnia glamour - hit czy kit? 10 zdjęć projektów wnętrz

Styl glamour w sypialni ma bodaj tylu zwolenników co przeciwników. A co Wy sadzicie o sypialni w stylu glamour? Hit czy kit? Zanim zdecydujecie zobaczcie 10 wyjątkowych projektów wnętrz.

Sypialnia to pomieszczenie, którego wystrój najczęściej ma charakter kobiecy. I to do pań przeważnie należy decyzja o stylu, który będzie dominował w tym pomieszczeniu. Mimo panującej mody na nowoczesne i minimalistyczne wnętrza, wiele pań domu decyduje się na urokliwy i ciepły charakter sypialni w stylu romantycznym albo glamour. Szyk, elegancja i błyskotki są w stanie skraść serce większości kobiet, ale i niejednego mężczyzny.  Szczególnie, że dzięki kilku ciekawym pomysłom aranżacyjnym, bardzo łatwo osiągnąć taki klimat w przestrzeni sypialni.

Kolor i styl

Styl glamour cechuje się przede wszystkim wieloma dodatkami, które tworzą ten wyjątkowy, elegancki klimat, pełen blichtru, czasem przepychu, ale także subtelnej elegancji. Ze stylem glamour doskonale idą w parze takie kolory jak paleta beżów i kremów, brązy, szarości i srebro oraz czerń i złoto. W tych kolorach mogą być ściany, tapicerka łóżka, narzuty, zasłony czy poduchy. Meble zachowują zwykle formy klasyczne. Sen i relaks w tak zaaranżowanej przestrzeni staną się prawdziwą przyjemnością. 

Dodatki tworzą klimat 

Sypialnia glamour to przestrzeń, która karmi głównie nasze zmysły. A nic nie dodaje charakteru pomieszczeniu tak jak dodatki. Ich dobór i zastosowanie zależy od nas samych, idealnie sprawdzą się tu nastrojowe świece, lampy z uroczymi abażurami, czy świeże kwiaty. Warto pamiętać, że nastrój to w dużej mierze również kolor, to on stawowi o charakterze całego wnętrza. W sypialni glamour warto również zaaranżować kącik z toaletką i lustrem w stylowej ramie, gdzie pani domu zadba o urodę oraz – o ile pozwala na to metraż – wygodny fotel, w którym można zasiąść wygodnie z książką.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Asik, 2016-05-22 18:43:22

    Zdjecienr 5 - piekna tapeta! Jak sie nazywa i gdzie mozna ja kupic?
  • Asik, 2016-05-22 18:41:17

    Zdjecienr 5 - piekna tapeta! Jak sie nazywa i gdzie mozna ja kupic?

POLECAMY W SERWISACH