Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Białe, tapicerowane łóżko doskonale komponuje się z jasnymi meblami oraz podłogą o ciepłej barwie. Spójne, dekoracyjne lampki nocne, kinkiety dodają wnętrzu uroku i wprowadzają elementy eleganckiego stylu glamour. Fot. Bartosz Jarosz.

Białe, tapicerowane łóżko doskonale komponuje się z jasnymi meblami oraz podłogą o ciepłej barwie. Spójne, dekoracyjne lampki nocne, kinkiety dodają wnętrzu uroku i wprowadzają elementy eleganckiego stylu glamour. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 09 gru 2014 11:21 (aktualizacja: 11 gru 2014 09:34)

Sypialnia na poddaszu: jasne, przestronne wnętrze

Sypialnia urządzona na poddaszu została zaprojektowana bardzo funkcjonalnie. Znajdziemy tu wygodne, tapicerowane łóżko, toaletkę oraz wiele miejsca na przechowywanie.

W tej sypialni zadbano o każdy detal. Spójna kolorystyka, konsekwentny wybór oświetlenia, mebli sprawiają, że mimo usytuowania na poddaszu jest jasna i przestronna. Przytulne odcienie ścian w połączeniu z podłogą o ciepłej barwie tworzą doskonałe tło dla białych mebli o prostej formie. Białe, lakierowane fronty zostały przełamane elementami w kolorze drewna o wyraźnym rysunku. 

W sypialni znajdziemy wiele miejsca na przechowywanie. Mimo problematycznych skosów udało się zaprojektować zabudowę, która w praktyczny sposób wykorzystuje pozornie nieustawną przestrzeń. W sypialni zaprojektowano także miejsce na wygodną toaletkę. Prosty stolik z dwoma szufladami na niezbędne drobiazgi w połączeniu z dekoracyjną pufą tworzy zgrany duet. Naprzeciwko łóżka umieszczono szafkę z wbudowanym panelem, który jest doskonałym miejscem na telewizor.

W sypialni znajdują się tylko dwa okna dachowe, dlatego ważnym elementem we wnętrzu był projekt oświetlenia. Wszystkie oprawy nawiązują do siebie formą. Dekoracyjna forma kinkietów, lampek nocnych i żyrandola, lustro w połyskującej ramie czy pufa obok toaletki wprowadzają do sypialni elegancję typową dla stylu glamour.

Wnętrze zostało urządzone funkcjonalnie z wielką dbałością o każdy detal, dzięki czemu udało się stworzyć przytulne miejsce do odpoczynku.

PROJEKTANT

Jolanta Kwilman

Pracownia Architektury Wnętrz kwilman&walowski

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA