Sypialnia na poddaszu. Fot. Quick-Step

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Sypialnia na poddaszu. Fot. Quick-Step
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
18 kwi 2017 11:53

Sypialnia na poddaszu. Zobacz ciekawy projekt

Jo i Karolien wraz z synem mieszkają w wiosce Nevele położonej we Flandrii. Niedawno małżeństwo zdecydowało się na remont domu polegający na zmianę poddasza w luksusową sypialnię.

Aby przekształcić swoje przestronne poddasze w modną sypialnię, Jo i Karolien zdecydowali się na wybór laminatu z serii Impressive Quick-Step i farb do malowania ścian farbami Dulux. Rezultat? Wspaniałe połączenie jasnych i ciemnych odcieni w nowoczesnym rustykalnym stylu.

Od składowiska do majestatycznej sypialni

Jo i Karolien przez wiele lat używali swojego niedokończonego strychu jako przechowalni nieużywanych przedmiotów. Szkoda, bo w tym przestronnym pomieszczeniu tkwi ogromny potencjał - wyjaśnia Jo. Najpierw pomyśleliśmy o ożywieniu pomieszczenia zmieniając kolory ścian, ale szybko zdaliśmy sobie sprawę, że możemy pójść znacznie dalej. Wtedy z pomocą zjawił się Quick-Step.

Całkowita transformacja poddasza dzięki profesjonalnym doradcom od dekoracji wnętrz? Para z entuzjazmem przystała na propozycję. W końcu mogliśmy pomyśleć, jak w pełni wykorzystać tę nieco zaniedbaną przestrzeń - potwierdza Karolien. Zaaranżowanie naszej nowej sypialni w kolorach, które by doskonale się uzupełniały było zadaniem czasochłonnym, ale jednocześnie niezwykle angażującym. Oczywiście równie istotne były dla nas jakość i trwałość wybranych produktów. 

Para zdecydowała się podłogę Quick-Step z kolekcji Impressive. Podłoga Impressive okazała się być najbardziej autentyczna, posiadać najbardziej naturalną fakturę powierzchni, a dodatkowo być łatwa w utrzymaniu i na czasie. Co więcej, nasza nowa podłoga jest odporna na zalania i zarysowania, co poddane zostanie zresztą szybkiemu testowi, gdy nasz pies postanowi skontrolować wyniki naszego remontu - wspomina Karolien. 

Połączenie atmosfery przytulności i ponadczasowej stylistyki

Można sprawić, aby pokój wydawał się szerszy, węższy, głębszy lub dłuższy poprzez zastosowanie różnych kolorów w przypadku podłogi, sufitu i ścian. Jasne odcienie sprawiają, że przestrzeń wyda się większa, tymczasem ciemne odcienie stworzą przeciwstawny efekt. Jednak dopiero połączenie jasnych i ciemnych barw sprawiło, że sypialnia Jo i Karolien zyskała oryginalnego wyglądu i stała się bardziej przestronna. 

Jasna podłoga nadała pomieszczeniu obszernego, rustykalnego i ponadczasowego wyglądu, tymczasem ciemne ściany sypialni stworzyły przytulną atmosferę. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH