Jasne kolory ścian, ciemne meble o klasycznej formie oraz kilka dodatków to sposób na stworzenie ponadczasowego wnętrza z charakterem. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Jasne kolory ścian, ciemne meble o klasycznej formie oraz kilka dodatków to sposób na stworzenie ponadczasowego wnętrza z charakterem. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
26 sty 2015 09:54

Sypialnia na poddaszu. Zobacz przytulne wnętrze

Sypialnię urządzono w klasycznym stylu. Tradycyjne formy mebli, drewniana podłoga, dekoracyjne tkaniny. W połączeniu z przytulnym kolorem ścian powstało ponadczasowe, ciepłe wnętrze.

W sypialnię "otula" stonowana, ciepła kolorystyka. Jasne ściany stanowią doskonałe, kontrastowe tło dla ciemnych mebli o klasycznej formie. Wnętrze urozmaicają rodzinne pamiątki, które wprowadzają wyjątkowy klimat. Przykuwająca wzrok narzuta przybyła prosto z Egiptu jako pamiątka z wakacyjnej podróży. Wykonana ręcznie z grubej bawełny stanowi ciekawą ozdobę sypialni, która pięknie ożywia przestrzeń. Kolorowe kawałki tkanin naszyto na spód w jednolitym kolorze.

Wyposażenie sypialni ograniczono do minimum. Wygodne łóżko, szafki nocne, mała szafka umieszczona pod telewizorem. Praktycznie i funkcjonalnie.

Sypialnia, mimo tego, że usytuowana jest na poddaszu została dobrze oświetlona. Dwa okna dachowe dostarczają odpowiednią ilość światła w ciągu dnia. Okna udekorowano różowymi roletami. Uwagę przyciąga oryginalna, dekoracyjna forma oświetlenia sufitowego. Nad łóżkiem umieszczono dwa kinkiety, które zapewniają dodatkowe oświetlenie wnętrza.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH