Półka nad łóżkiem  to praktyczne miejsce do przechowywania ulubionych książek. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Półka nad łóżkiem to praktyczne miejsce do przechowywania ulubionych książek. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
03 sty 2014 13:07

Sypialnia pełna luster

Dzięki dobrze umieszczonym lustrom w niewielkiej sypialni uzyskano efekt powiększenia przestrzeni. Jednocześnie wnętrze jest przytulne i funkcjonalne.

Lustra znajdujące się na ścianie po obu stronach łóżka na całej długości ściany optycznie powiększają przestrzeń oraz nadają nowoczesny charkter wnętrzu. Mimo wielu pozornie przecinających się płaszczyzn w sypialni zachowana jest symetria i równowaga. Całość jest dobrze przemyślana, a pozornie niewielkie pomieszczenie sprawia wrażenie przestronnego.

Sypialnia urządzona jest przytulnie i funkcjonalnie. Szarość i biel dobrze komponuje się z tkaninami – narzutą, zasłonami, które ocieplają wnętrze. Przeźroczysta szafka nocna wygląda bardzo lekko, nie zakłóca efektu lustrzanego odbica. Wysoka, biała zabudowa znajdująca się obok drzwi zapewnia wiele miejsca na przechowywanie.

Gra świateł

Wnętrze jest dobrze oświetlone. W białym, podwieszanym suficie umieszczono punkty świetlne, pozostałą część sufitu pomalowano na szaro - taki sam kolor jak wybrane ściany w sypialni. Ponadto sufit został podświetlony, dzięki czemu architekt Akadiusz Grzędzicki stworzył nastrojowe oświetlenie.

Dodatkowo, po obu stronach łóżka znajdują się wiszące lampy, które odbijają się w lustrzanych taflach. Podwieszany sufit przechodzi w wiszącą zabudowę nad łózkiem, która spójnie zamyka całość. Półka we wnęce doskonale sprawdza się jako miejsce przechowywania ulubionych ksiązek.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH