Wielkie lustro w wielkich, białych ramach frywolnie oparto o ścianę naprzeciwko łóżka. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wielkie lustro w wielkich, białych ramach frywolnie oparto o ścianę naprzeciwko łóżka. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 marz 2012 14:04

Sypialnia w bieli i pudrowym różu

Śnieżna biel z niewielką domieszką różu. Romantyzm doprawiony szczyptą pop-artu stworzyły niezwykle uroczą i bardzo kobiecą sypialnię.

Delikatna, kobieca, niewinna... Tak określić można tę sypialnię, skąpaną w śnieżnej bieli. Na neutralnym tle wyeksponowano białe meble, w oknie zawisła zwiewna biała zasłonka, a naprzeciwko łóżka, oparto o ścianę wielkie lustro w białych ramach.

Trochę słodyczy

Subtelna domieszka pudrowego różu (wypełniające regał dekoracyjne pudełka o różnych wielkościach, pop-artowska lampka nocna, ramka ozdobnego lusterka, pluszowa przytulanka) przełamała sterylność bieli i dodała wnętrzu słodyczy.

Pięknie pikowania

Wielkie białe łoże to bezsprzecznie najważniejszy mebel we wnętrzu, a jego buduarowy zagłówek robi spektakularne wrażenie. Umieszczony w okazałej ściennej niszy, tradycyjnie pikowany, przybrany został nie w lśniący ozdobny atłas, ale w ascetyczną białą bawełnę. Dzięki temu pozbawiono go pompatyczności, nadając w zamian nowoczesną postać. Subtelnym nawiązaniem do pikowanego zagłówka są drobne pikowania białej narzuty i poduszek.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • bestsale-pl, 2012-04-30 18:03:42

    piekne materiały!! i kolorystyka!
  • venus-meble-eu, 2012-04-19 14:21:50

    biala dama jak najbardziej :) piekne wnetrze :) pogratulowac :)

POLECAMY W SERWISACH