Szafy w zabudowie oraz stoliki nocne zostały wykonane przez Pracownię Mebli Vigo. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Szafy w zabudowie oraz stoliki nocne zostały wykonane przez Pracownię Mebli Vigo. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
03 sty 2014 13:40

Sypialnia w drewnie

Zamiłowanie do nowoczesnego stylu w połączeniu z naturalnymi barwami sprawia, że sypialnia jest wyjątkowa. Dekor z rysunkiem drewna w połączeniu z bielą i szarością tworzy ponadczasową kompozycję.

Prezentowana sypialnia jest stylistyczną kontynuacją pozostałej części domu. Dekor odwzorowujący ciekawy rysunek drewna znajdziemy w wielu pomieszczeniach - w połączeniu z białą płytą stanowi podstawę aranżacji całego domu. Zamiłowanie do naturalnych wnętrz styka się ze stylem nowoczesnym. Panuje tu przytulna atmosfera wyciszenia, harmonii, zachęcająca do odpoczynku.

Okładziny ścienne oraz szafy zostały wykonane z drewnopodobnego dekoru w wybarwieniu wiśnia malaga. Dzięki zastosowaniu jednakowego materiału na fronty zabudowy oraz ściany, szafy stają się prawie niewidoczne, zlewają się z wykończeniem ścian. Dodatkowo podłoga laminowana o podobnej barwie potęguje naturalny, a zarazem nowoczesny wystrój sypialni.

Sypialnia pełna schowków

Zabudowa naprzeciwko łóżka z wnęką na telewizor zgrabnie łączy dekor z białą, lakierowaną  płytą MDF o matowym wykończeniu. Również tutaj ukryto wiele schowków, zamykane szafki pomagają utrzymać porządek w sypialni i są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Białe szafki nocne o prostej formie w połączniu z jasną ramą łóżka przyjemnie wyróżniają się na tle drewnopodobnej okładziny ściennej.

Nad szafkami nocnymi wiszą lampy o lekkiej formie, które przyciągają wzrok oraz subtelnie ożywiają przestrzeń. Drewniane, poziome żaluzje dopasowane kolorystycznie do barwy okładzin i podłogi bardzo dobrze komponują się wnętrzem tworząc spójną całość.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH