Na ścianach rozlał się zmysłowy fiolet, meble mają odcień mlecznej czekolady, a łóżko otuliła narzuta w kolorze gorącej czerwieni. Fot. Marcin Onufryjuk.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Na ścianach rozlał się zmysłowy fiolet, meble mają odcień mlecznej czekolady, a łóżko otuliła narzuta w kolorze gorącej czerwieni. Fot. Marcin Onufryjuk.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
22 maj 2012 13:32

Sypialnia w loftowym charakterze: cegła na suficie

Do sypialni prowadzą stalowe, industrialne schody, a bezpośrednio z łóżka można zajrzeć do kuchni i salonu. Łóżko znajduje się bowiem na antresoli, a antresola – w interesująco urządzonym łódzkim lofcie

W tej dość nietypowo położonej sypialni, jakby trochę na przekór pierwotnemu, fabrycznemu charakterowi, zagościły bardzo ciepłe i apetyczne barwy. Na ścianach rozlał się zmysłowy fiolet, meble mają odcień mlecznej czekolady, a łóżko otuliła narzuta w kolorze gorącej czerwieni. Z racji dość ograniczonego w lofcie miejsca, antresola posłużyła nie tylko jako komfortowo zaaranżowana sypialnia, ale także niewielki "gabinecik" – na przeciwko łóżka znalazło się dodatkowo miejsce na krzesło i biurko do pracy.

Zrewitalizowane, ponadstuletnie wnętrze nie mogło pozostać bez oryginalnych smaczków, przypominających o jego dawnym przeznaczeniu, dlatego zachowano przęsłowe sklepienie stropu, z wyczyszczonymi czerwonymi cegłami i widoczną stalową konstrukcją. Wprowadzono nawet element, który efektownie wpisał się w postindustrialny klimat – wijąca się nad zagłówkiem łóżka, srebrna rura od znajdującego się poniżej okapu kuchennego, stała się nieszablonową dekoracją sypialni.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • soffti-pl, 2012-05-25 13:36:11

    skąd biorą sie takie genialne pomysły?? my zaryzykowalibyśmy jedna sciane w czerni .. :)

POLECAMY W SERWISACH