Sypialnia urządzona w nowoczesnym stylu. Projekt: Konrad Grodziński. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Sypialnia urządzona w nowoczesnym stylu. Projekt: Konrad Grodziński. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2017 11:48

Sypialnia w nowoczesnym stylu - piękne wnętrza z polskich domów

Jak urządzić sypialnię w nowoczesnym stylu, aby była piękna i wygodna? Zobaczcie nasze propozycje.

Sypialnia powinna być miejscem, w którym będziemy mogli swobodnie wypocząć, ale i dobrze się wyspać. Dlatego tak ważna jest jej aranżacja. 

Decydują się na styl nowoczesny mamy całe mnóstwo możliwości. Pomysłów, inspiracji i produktów na pewno nam nie zabraknie. Możemy zdecydować się na szarości, beże lub bardziej intensywne kolory. Każdy z nich doskonale odnajdzie się w nowoczesnej aranżacji. Pamiętajmy jednak, aby z mocnymi, dynamicznymi kolorami czy wzorami nie przesadzić - warto je raczej wprowadzać w dodatkach. Równie duży mamy wybór mebli. Tu sprawdzą się zarówno łóżka tapicerowane, jak i te wykonane z drewna. A szafki, komody czy szafy o prostej, nowoczesnej stylistyce znajdziemy praktycznie w każdym sklepie.

I jeśli nowoczesna sypialnie kojarzy nam się z wnętrzem chłodnym czy sterylnym to nic bardziej mylnego. Może być ciepła, przytulna i bardzo nastrojowa. Wystarczy tylko dokładnie zaplanować wybór kolorystyki, materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Równie istotne będę dodatki - miękkie poduszki, ciekawe oświetlenie czy fajna narzuta, które we wnętrzu naprawdę potrafią zdziałać cuda.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH