Tapicerowane łóżko z wysokim, pikowanym zagłówkiem efektownie prezentuje się na tle wzorzystej tapety. Projekt: Jolanta Kwilman. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Tapicerowane łóżko z wysokim, pikowanym zagłówkiem efektownie prezentuje się na tle wzorzystej tapety. Projekt: Jolanta Kwilman. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
24 lut 2015 12:34

Sypialnia w stylu glamour. Zobacz eleganckie wnętrze

Jasne, wrzosowe odcienie ścian połączono z dekoracyjną tapetą w stylu glamour. Wyszukane formy mebli dodają wnętrzu charakteru tworząc przytulną, elegancką sypialnię.

Po wejściu do sypialni uwagę przyciąga ciemnofioletowa, dekoracyjna tapeta. W zestawieniu z jasnymi, wrzosowymi ścianami tworzy przyjemne tło dla mebli i dodatków. W sypialni znajdziemy tylko niezbędne wyposażenie. Po obu stronach łóżka umieszczono białe, delikatne stoliki nocne, które doskonale prezentują się na tle ciemnofioletowej tapety. Stoliki nawiązują formą do komody z szufladami, która znajduje się naprzeciwko łóżka. Tapicerowane łóże z wysokim, lekko pikowanym zagłówkiem dumnie prezentuje się na tle bogato dekorowanej tapety. Z przodu umieszczono funkcjonalne, prostokątne siedzisko obite identyczną tapicerką.

W sypialni zadbano o odpowiedni, spójny dobór oświetlenia. Na stolikach nocnych umieszczono lampki nocne z ciemnym, materiałowym abażurem oraz dekoracyjną podstawą. Na ścianie za łóżkiem oraz nad białą komodą zamontowano kinkiety o prostym kształcie, które nawiązują formą do lampek nocnych.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH