Sypialnia urządzona w prowansalskim stylu jest bardzo jasna i przestonna. Projekt: Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Sypialnia urządzona w prowansalskim stylu jest bardzo jasna i przestonna. Projekt: Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
03 lut 2017 09:50

Sypialnia z łazienką: gotowy projekt wnętrza. Piękne zdjęcia

Jasna, przytulna sypialnia zachwyca elegancją. Podobnie, jak łazienka, która znajduje się tuż obok.

Sypialnia to prywatny azyl właścicieli urządzony w prowansalskim stylu. Jest jasna, elegancka, ale także przytulna. To zasługa odpowiednio dobranej kolorystyki i wyposażenia. Białe, lekko przecierane meble, wykonane na zamówienie, doskonale odzwierciedlają prowansalskie inspiracje.

Najbardziej charakterystyczny elementem wnętrza jest ściana za łóżkiem, którą zdobi tapeta w niebieskie pąki hortensji. W kolorze hortensji są także dwie piękne lampki nocne ustawione na szafkach przy łóżku.

Wyposażenie ograniczono do niezbędnego minimum. Nie było bowiem potrzeby wstawiania tu dodatkowych szaf czy komód, bo po obu stronach łóżka znajdują się drzwi do garderoby – oddzielnej dla pani i pana domu. Wnętrze sypialni połączone jest również z prywatną łazienką, do której prowadzą delikatnie przeszklone drzwi.

Wystrój łazienki doskonale harmonizuje ze stylem i kolorystyką zastosowaną w sypialni. Obie przestrzenie tworzą spójną, aranżacyjną całość.

Łazienka jest wygodna i bardzo funkcjonalna. Podzielona została na dwie części - salon kąpielowy z wolno stojącą wanną i kabiną prysznicową oraz toaletę. Stylowa komoda, w której umieszczono umywalkę, wykonano na zamówienie podobnie jak meble w sypialni.

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Ilona, 2016-12-02 13:43:55

    Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie!
  • Graża, 2016-11-17 12:49:42

    Super rozwiązanie, ale tapeta do wymiany. Jejku, można przemalowac na biało i powiesić tylko minimalistyczny obraz. Byłoby dużo lepiej niż te babcine kwiaty.

POLECAMY W SERWISACH