Granica pomiędzy sypialnią, a łazienką nie istnieje. Szklana ściana prysznicowa jedynie pozornie oddziela od siebie te dwa pomieszczenia. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Granica pomiędzy sypialnią, a łazienką nie istnieje. Szklana ściana prysznicowa jedynie pozornie oddziela od siebie te dwa pomieszczenia. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
27 sty 2016 10:31

Sypialnia z łazienką. Zobaczcie gotowy projekt

Sypialnia połączona z łazienką staje się coraz bardziej modna. To kontrowersyjne rozwiązanie ma wiele zalet. Zobaczcie jak pięknie prezentuje się w jednym z mieszkań w Warszawie.

Sypialnia jest swoistą zamkniętą enklawą w obrębie całego mieszkania. To miejsce do wypoczynku, relaksu dla ciała i ducha. Właściciele zdecydowali się na zatarcie granicy między sypialnią, a łazienką. Te dwa pomieszczenia połączono w jedno harmonijne wnętrze, które stało się spokojnym, małżeńskim azylem. 

Szarości połączone z żywym żółtym kolorem nadały temu wnętrzu wyrafinowany charakter. Ściana za łóżkiem ozdobiona została również ażurowymi płytami betonowymi, które kształtem przypominają kostkę chodnikową, znaną z miejskich parkingów. To odważny element aranżacji, podkreślający indywidualny styl przestrzeni.

Tuż naprzeciw łóżka znajduje się przeszklona kabina prysznicowa. Przechodząc przez nią znajdziemy się w pięknej, prywatnej saunie. Smaczkiem w łazience jest okno, które z sauny wychodzi wprost na bajeczną panoramę miasta. Relaksując się więc w ciepłym powietrzu, można podziwiać to, co za oknem. 

Projekt wnętrza: Monika i Adam Bronikowscy, pracownia projektowa Hola Design.

Stylizacja: Ewa Kozioł. Fot. Bartosz Jarosz.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH