Spójna kompozycja kolorystyczna beżu i brązów, przełamana odrobiną czerni  tworzy ponadczasowe, przytulne wnętrze. Proj. Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Spójna kompozycja kolorystyczna beżu i brązów, przełamana odrobiną czerni tworzy ponadczasowe, przytulne wnętrze. Proj. Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
02 lut 2014 05:32

Sypialnia z widokiem na morze

Piękny widok za oknem w towrzystwie uspokających beży to gwarantowany sposób na stworzenie przytulnej sypialni.

Z sypialni znajdującej się w gdyńskim Sea Tower gospodarze codziennie mają piękny widok. Bliskość morza, spokój i równowaga zadomowiła się również w mieszkaniu. Wnętrze utrzymane jest w tonacji delikantych beży, brązów przełamanych wyrazistą czernią. Architekt Anna Maria Sokołowska utrzymała w projekcie stylistyczną konsekwencję, sprawiając, że cała aranżacja doskonale ze sobą współgra.

Głównym elementem w sypialni jest tapicerowany zagłówek sięgajacy do sufitu, stanowiący przedłużenie miękkiego obicia ramy łóżka. To praktyczne rozwiązanie wprowadza do wnętrza atmosferę przytulności. Naprzeciwko wygodnego łóżka znajduje się telewizor umieszczony na ścianie zdobionej naturalnym rysunkiem drewna.

Po obu stronach drewnianej płaszczyzny, umieszczone są prawie niewidoczne, podwójne, drzwi szaf. Białe, lakierowane fronty delikatnie połyskują odbijając światło, które wpada do sypialni przez wysokie okna. Długie pasma zasłon zostały doskonale dopasowane do koloru obicia łózka i zagłówka,dodają wnętrzu atmosfery prywatności.  Sypialnia jest miejscem przytulnym, pełnym harmoni i spokoju.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH