Stonowana kolorystyka w połączeniu z wyszukanymi formami stolików nocnych i lampek nocnych tworzy wyjątkowe wnętrze z charakterem. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Stonowana kolorystyka w połączeniu z wyszukanymi formami stolików nocnych i lampek nocnych tworzy wyjątkowe wnętrze z charakterem. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
12 lut 2015 11:31

Szara sypialnia. Zobacz eleganckie wnętrze

Stonowane kolory, starannie dobrane dodatki to przepis na wygodną sypialnię, w której możemy komfortowo odpocząć. Zobaczcie wnętrze łączące modne szarości, biel oraz wyszukane elementy w eleganckim stylu glamour.

Sypialnia została urządzona w oszczędny, wyważony i jednocześnie elegancki sposób. Znajdziemy tutaj tylko niezbędne wyposażenie - wygodne łóżko, szafki nocne i zabudowę wykonaną na wymiar.

Projektantce udało stworzyć się spójną, harmonijną przestrzeń, w której można komfortowo wypocząć. We wnętrzu zdecydowano się na łagodne odcienie - połączenie szarości, gdzieniegdzie przełamanych wyrazistą czernią. Ścianę za łóżkiem zdobi szary, tapicerowany materiał, który wizualnie ociepla wnętrze.

W sypialni wydzielono miejsce na wysoką, pojemną zabudową wykonaną na wymiar.Wewnątrz zastosowano bardzo praktyczny podział. Znajdziemy miejsce zarówno na ubrania umieszczone na wieszakach, jak również półki oraz szuflady. Szafa została wykonana z białej, matowej płyty. Całość zdobi dekoracyjna, czarna rama.

Prostą bryłę mebli równoważą dekoracyjne lampy i stylizowane stoliki nocne umieszczone po obu stronach łóżka. Fronty szuflad nawiązują do kontrastowego, czarnego wykończenia zabudowy na wymiar. Na stolikach umieszczono transparentne lampy Bourgie, które są doskonałym przykładem połączenia klasyki i tradycji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH