Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Stonowana kolorystyka w połączeniu z wyszukanymi formami stolików nocnych i lampek nocnych tworzy wyjątkowe wnętrze z charakterem. Fot. Bartosz Jarosz.

Stonowana kolorystyka w połączeniu z wyszukanymi formami stolików nocnych i lampek nocnych tworzy wyjątkowe wnętrze z charakterem. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 12 lut 2015 11:31 (aktualizacja: 16 lut 2015 08:10)

Szara sypialnia. Zobacz eleganckie wnętrze

Stonowane kolory, starannie dobrane dodatki to przepis na wygodną sypialnię, w której możemy komfortowo odpocząć. Zobaczcie wnętrze łączące modne szarości, biel oraz wyszukane elementy w eleganckim stylu glamour.

Sypialnia została urządzona w oszczędny, wyważony i jednocześnie elegancki sposób. Znajdziemy tutaj tylko niezbędne wyposażenie - wygodne łóżko, szafki nocne i zabudowę wykonaną na wymiar.

Projektantce udało stworzyć się spójną, harmonijną przestrzeń, w której można komfortowo wypocząć. We wnętrzu zdecydowano się na łagodne odcienie - połączenie szarości, gdzieniegdzie przełamanych wyrazistą czernią. Ścianę za łóżkiem zdobi szary, tapicerowany materiał, który wizualnie ociepla wnętrze.

W sypialni wydzielono miejsce na wysoką, pojemną zabudową wykonaną na wymiar.Wewnątrz zastosowano bardzo praktyczny podział. Znajdziemy miejsce zarówno na ubrania umieszczone na wieszakach, jak również półki oraz szuflady. Szafa została wykonana z białej, matowej płyty. Całość zdobi dekoracyjna, czarna rama.

Prostą bryłę mebli równoważą dekoracyjne lampy i stylizowane stoliki nocne umieszczone po obu stronach łóżka. Fronty szuflad nawiązują do kontrastowego, czarnego wykończenia zabudowy na wymiar. Na stolikach umieszczono transparentne lampy Bourgie, które są doskonałym przykładem połączenia klasyki i tradycji.

PROJEKTANT

Anna Maria Sokołowska

Dragon Art Pracownia Projektowa

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA