Łóżko zaprojektowane i wyrzeźbione przez Andrzeja Haręzę na tle tapety z motywem brzóz (Dekoria). Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Łóżko zaprojektowane i wyrzeźbione przez Andrzeja Haręzę na tle tapety z motywem brzóz (Dekoria). Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
10 sty 2012 12:47

Tapeta z motywem lasu: sypialnia jak z baśni

Małżeńska sypialnia to wnętrze niezwykłe, to wnętrze zaczarowane, to wreszcie wnętrze niezwykle zmysłowe...Sypialnia została zdominowana przez szlachetne drewno i praktycznie jeden kolor – beż, dzięki czemu powstało wnętrze bardzo subtelne i jednorodne.

Jego niewątpliwym atutem są bardzo oryginalne meble, wykonane ręcznie przez artystę-rzeźbiarza Andrzeja Haręzę. Pierwszy z nich, to imponujące łoże z czterema smukłymi, wyrastającymi ku górze z czterech krańców żurawiami i z wygiętym zagłówkiem, w formie grubego, odartego z kory pnia, drzewa. Ten nieprawdopodobny mebel stanął na tle delikatnej tapety (Dekoria) z nadrukiem ogołoconego z liści leśnego zagajnika.

Całość sprawia trochę nierealne wrażenie, niczym ze snu... Równie spektakularny i nietypowy mebel, stanął w jednym z rogów sypialni. To kobieca toaletka, kusząca... ewidentnie kobiecymi kształtami. Mebel (a może już raczej rzeźba?) dość dosłowny i zmysłowy, ale wprowadzający też do wnętrza sporo przewrotności i humoru. Oprócz łóżka i toaletki, w sypialni pojawiają się także inne, wyrzeźbione w drewnie, meble do kompletu: okrągłe jak pniaki szafki nocne i krzesło.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH