Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Przemyślane rozwiązanie półek – kasetonów i ukrytej zabudowanej szafy to rozwiązanie podpatrzone przez dekoratorkę we wnętrzach francuskich sypialni. Fot. Bartosz Jarosz.

Przemyślane rozwiązanie półek – kasetonów i ukrytej zabudowanej szafy to rozwiązanie podpatrzone przez dekoratorkę we wnętrzach francuskich sypialni. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 27 cze 2012 11:06 (aktualizacja: 27 gru 2013 11:26)

Trzy kolory

Jasna i przestronna sypialnia skomponowana została z kolorystyczną konsekwencją i dyscypliną. Trzy barwy: biel, brąz i zieleń, przejęły wnętrze w swoje władanie.

W otoczeniu gipsokartonowej zabudowy, na tle pasiastej tapety (Castorama) umieszczono łóżko Luisa (Carpentry). Niebanalnie zaprojektowana zabudowa, pozwoliła na stworzenie dekoracyjnych półek kasetonów, nietypowej szafeczki nocnej, a także na sprytne ukrycie szafki, zamykanej drzwiczkami z mlecznego szkła. Bezpośrednio nad łóżkiem wbudowano oświetlenie marki Massive. Nowoczesne, jasne wnętrze, ma spokojny, wręcz wyciszający charakter.

To zasługa odświeżającej i stonowanej kolorystyki oraz ograniczenia sypialnianego wyposażenia do niezbędnego minimum. Podłogę wyłożono tu białymi panelami podłogowymi (Quickstep), a w jednym z kątów stworzono efektowną aranżację: wysokie lustro w ozdobnej ramie (Planeta Design) zestawiono z prostą, minimalistyczną szafką (IKEA), służącą głównie do eksponowania dekoracyjnych drobiazgów.

PROJEKTANT

Agnieszka Kobylańska


Jolanta Kwilman

Pracownia Architektury Wnętrz kwilman&walowski

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA