Seria łazienkowa CLIVIA dostępna w ofercie marki VIGOUR

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Seria łazienkowa CLIVIA dostępna w ofercie marki VIGOUR
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Vigour
18 lip 2017 14:15

Aranżacja łazienki: sprawdź produkty z serii VIGOUR clivia

Jaką baterię do łazienki wybrać? Jaka umywalka będzie najlepsza? Zobaczcie serię łazienkową CLIVIA, zapewniającą funkcjonalność i design na najwyższym poziomie.

W skład serii łazienkowej CLIVIA dostępnej w ofercie marki VIGOUR wchodzą:

1. Ceramika CLIVIA

Maksymalna funkcjonalność i wygoda połączona z piękną, urzekającą formą. Umywalki wyróżniają się dużymi nieckami i powierzchniami odkładczymi. Miski ustępowe dostępne są w tradycyjnej wersji lejowej lub bezkołnierzowej. W skład linii CLIVIA wchodzą ponadto pisuary, cieszące się coraz większą popularnością zwłaszcza przy wyborze wyposażenia do łazienek gościnnych i rodzinnych. 

2. Armatura CLIVIA

Perfekcyjny przykład udanego połączenia komfortu obsługi z solidnym wykonaniem. Nawet jeśli masz niewielki budżet, możesz sobie pozwolić na wysokiej jakości wyposażenie z serii CLIVIA, które zachwyci każdego. Co ważne – solidne, cylindryczne kształty baterii umywalkowych, prysznicowych i wannowych są ponadczasowe. Będą więc modne przez wiele lat. Dodatkowym atutem jest fakt, że EUROPEJSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW ARMATURY SANITARNEJ przyznało baterii umywalkowej CLIVIA maksymalną ocenę, która potwierdza jej wysoką ekologiczność.

3. Grzejniki CLIVIA

Zaprojektowano je tak, aby ułatwić rozwieszanie i zdejmowanie ręczników kąpielowych. Rurki poziome grzejników łazienkowych CLIVIA zostały, bowiem nowocześnie i praktycznie podzielone – w 2-, 4-, oraz 6-elementowe grupy.  

5. Akcesoria CLIVIA

Uchwyty na ręczniki, mydelniczki, szklanki czy dozowniki mydła - CLIVIA to również funkcjonalne dodatki łazienkowe. Dzięki swojej prostej formie i doskonałej jakości wykonania będą pasowały praktycznie do każdego wnętrza. Dodatki można dowolnie ze sobą łączyć i zestawiać.  

Zobacz wszystkie produkty z serii VIGOUR clivia na: