Seria łazienkowa COSIMA dostępna w ofercie marki VIGOUR

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Seria łazienkowa COSIMA dostępna w ofercie marki VIGOUR
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Vigour
18 lip 2017 11:11

Aranżacja łazienki: sprawdź produkty z serii VIGOUR cosima

Urządzacie łazienkę? Szukacie produktów łączących elegancję i nowoczesność? Wybierzcie serię COSIMA, która doskonale pasuje do łazienek urządzonych w każdym stylu.

Seria COSIMA jest przeznaczona dla najbardziej wymagających. Oferuje szereg produktów, dzięki którym bez problemu kompleksowo dobierzemy wyposażenie do swojej łazienki.

1. Ceramika COSIMA

W nowoczesnym, klasycznym, retro czy może w skandynawskim stylu? Ceramika COSIMA będzie pasowała do łazienek zaprojektowanych w każdej stylistyce. Doskonale odnajdzie się w prostych minimalistycznych wnętrzach, ale też w bardziej dekoracyjnych przestrzeniach. A wszystko dzięki harmonijnemu połączeniu w jednej serii klasycznej elegancji, nowoczesności i jakości wykonania. COSIMA sprawi, że łazienka stanie się zakątkiem spokoju i relaksu.

2. Armatura COSIMA

To ponadczasowy design połączony z funkcjonalnością i wygodą użytkowania na najwyższym poziomie. Gładkie krawędzie zapewnią nam wyjątkowe doznania przy każdym dotknięciu. Natomiast miękkie formy i chłodny materiał sprawią, że armatura COSIMA przyjemnie wpasowuje się w nasze dłonie.

3. Akcesoria COSIMA

Są funkcjonalne, trwałe, a przy tym ponadczasowe i pięknie się prezentują. Ich lekki i przejrzysty kształt nie straci na atrakcyjności nawet po wielu latach użytkowania. Połączenie wysokiej jakości materiałów zapewnia stałe nawiązanie do nowoczesności. Tak wykonane dozowniki mydła, uchwyty do ręczników czy szklane mydelniczki zawsze będą modne. 

4. Grzejniki łazienkowe COSIMA

COSIMA to również praktyczne rozwiązania. Wszystkie modele grzejników łazienkowych dostępnych w ofercie marki VIGOUR pozwalają na suszenie ręczników. Linia COSIMA wyróżnia się tu jednak szczególnie. Jej otwarta na prawą stronę forma zapewnia bowiem swobodny dostęp do ręczników. 

Zobacz wszystkie produkty z serii VIGOUR cosima na