Wanna wolno stojąca w łazience. Na zdjęciu: wanna z serii Vigour white.

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Wanna wolno stojąca w łazience. Na zdjęciu: wanna z serii Vigour white.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2017 12:51

Łazienka z wanną wolno stojącą: piękne zdjęcia

Sekret przyjemnej kąpieli tkwi w odpowiednio dobranej wannie. Zapewnią ją modele wolno stojące. Są nie tylko duże i wygodne, ale też niesamowicie się prezentują.

Wanna wolno stojąca powoli przestaje być dobrem luksusowym. Coraz częściej gości ona w polskich domach, stając się główną ozdobą łazienki. I nic w tym dziwnego, skoro właściwie z dnia na dzień rośnie w nas potrzeba odkrywania nowoczesnego wzornictwa oraz wprowadzania do własnych wnętrz pięknych, oryginalnych form.

Rośnie również potrzeba relaksacji i wypoczynku po męczącym dniu w zaciszu czterech ścian. Stąd nasze łazienki coraz częściej przypominają salony kąpielowe. Ich podstawowym wyposażeniem jest duża i przestronna wanna, która pozwoli w pełni oddać się przyjemności zażywania kąpieli. Taki model znajdziemy w ofercie marki VIGOUR - to wanna owalna, wolno stojąca z kolekcji WHITE w kolorze białym. Jest wygodna i prezentuje się naprawdę pięknie.

Na rynku odnajdziemy wiele różnorodnych modeli zarówno wanien przyściennych, jak i wolno stojących. Te ostanie dostępne są w bogatej ofercie kształtów, formatów, a nawet kolorów. Możliwości jest naprawdę wiele, warto więc dokładnie przemyśleć swój wybór.