Odpływy liniowe i ścienne VIGOUR individual/Vigour

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Odpływy liniowe i ścienne VIGOUR individual/Vigour
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Vigour
30 paź 2017 12:55

Nowoczesna łazienka - zobacz odpływy ścienne i liniowe

VIGOUR individual stanowi świetny sposób na to, aby poprawić funkcjonalność każdej łazienki. Zastosowanie odpływu umożliwia odprowadzenie wody nie tylko z przestrzeni prysznica, lecz również z powierzchni łazienki lub toalety.

Odpływ liniowy lub ścienny pozwoli na odejście od standardowych rozwiązań i dopasowanie przestrzeni prysznicowej do indywidualnych potrzeb. Detal ten zwraca na siebie uwagę tuż po wejściu do pomieszczenia, sprawiając, że cała aranżacja jest odbierana jako niebanalna i elegancka. Dodatkowo, jednolicie zaprojektowana posadzka powiększa optycznie przestrzeń łazienki.

Seria VIGOUR individual to szeroka gama odpływów, spośród których każdy użytkownik wybierze ten, który najlepiej sprawdzi się w jego łazience. W ofercie odpływów liniowych poza ponadczasowymi modelami rusztów ze stali szlachetnej, dostępne są również ruszty szklane w bogatej palecie kolorystycznej oraz przeznaczone do wykończenia płytkami. Odpływy dostępne są w wymiarach od 700 do 1200 mm. Każda rynna i syfon testowane są na szczelność. Dodatkowym atutem jest fabrycznie zamontowana flizelina uszczelniająca, która zwiększa gwarancję szczelności. Zintegrowane sito do wyłapywania włosów oraz łatwa dostępność do niego umożliwiają nieskomplikowane i szybkie czyszczenie. Dopasowanie wysokości wybranego rusztu do grubości płytki jest łatwiejsze dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu TAF. Rynna z odprowadzeniem wody drenażowej zapewnia usunięcie całej wilgoci z powierzchni prysznica. Bardzo wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji odpływów VIGOUR są gwarantem niezawodnego i długotrwałego funkcjonowania tego produktu.

Prostota stanowi kwintesencję stylu aranżacyjnego, z którego czerpią projektanci współczesnych łazienek. Produkty z serii VIGOUR individual doskonale nawiązują do tych minimalistycznych trendów – cechują je geometryczna forma i idealnie gładka powierzchnia bez zbędnych zdobień, które mogłyby tylko zatracić ich nieskomplikowany, choć elegancki urok. Metaliczny, stalowy odcień będzie się pięknie komponować z klasyczną armaturą, co zapewni ciekawe wrażenia estetyczne podczas codziennego zażywania kąpieli.

Zobacz wszystkie produkty z serii VIGOUR individual na www.vigourpolska.pl