Produkty z serii VIGOUR white dostępne są w salonach Elements w całym kraju.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Produkty z serii VIGOUR white dostępne są w salonach Elements w całym kraju.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
31 maj 2017 13:23

Produkt z serii Vigour white kupisz w salonach Elements

Produkty z serii Vigour white dostępne są w sieci salonów Elements na terenie całego kraju.

Nowość - tylko w Elements dostępna seria VIGOUR WHITE

Linia WHITE (producent VIGOUR) jest odzwierciedleniem Twojej osobowości i stylu. W szerokiej palecie produktów z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

VIGOUR white to idealny reprezentant najnowszego trendu w designie uznanego za styl wyposażenia łazienek XXI wieku – soft puryzmu. To doskonałe połączenie tendencji geometrycznych i stylu organicznego. Jego kształty wywodzą się z form geometrycznych, ale jednocześnie są miękkie. Zadbano tu o doskonałe proporcje. Wszystkie zaokrąglenia są idealnie wyprofilowane, przejścia i łuki łagodne, a powierzchnia doskonale biała, gładka – jak lustro wody. Nie zatracono jednocześnie geometrycznej struktury, która daje poczucie pewności, solidności produktu. 

Design WHITE jest doceniany przez ekspertów na arenie międzynarodowej. Został uhonorowany nagrodami Plus X Award, Good Design i German Design Award. W Polsce seria ta otrzymała główną nagrodę w konkursie Łazienka – Wybór Roku 2017 organizowanym przez wydawnictwo PUBLIKATOR w kategorii „Całościowe aranżacje łazienek”. Dodatkowo owalna wolno stojąca wanna Vigour white zdobyła wyróżnienie w kategorii "Przestrzeń łazienki" w prestiżowym konkursie DOBRY DESIGN 2017.

Komfort na pierwszym miejscu

Większy komfort w Twoim domu? Nowoczesna łazienka? Dzięki ELEMENTS to genialnie proste! W towarzystwie czterech żywiołów: ziemi, wody, powietrza i energii pomożemy Ci w wyborze produktów i znalezieniu rozsądnych oraz innowacyjnych rozwiązań oszczędzających energię.

W ELEMENTS znajdziesz wyjątkowy wybór tego, co stanowi o komforcie w Twoich czterech kątach. Szeroki wachlarz produktów daje pewność, że wybierasz spośród najlepszych. Znajdziesz u nas zwycięzców Design Awards, nowości, bestsellery i produkty rekomendowane przez naszych ekspertów.

ELEMENTS to więcej niż salon łazienek, to również energooszczędne ogrzewanie, odnawialne źródła energii, systemy instalacji, klimatyzacji i wentylacji a wszystko połączone z jedyną w swoim rodzaju profesjonalną, kompleksową obsługą. Dzięki naszej wieloletniej i bliskiej współpracy z architektami, projektantami wnętrz oraz firmami instalacyjnymi łatwo, bezstresowo i bez zbędnych komplikacji  stworzymy dla Ciebie wymarzoną łazienkę. Nasze motto „Genialnie proste z ekspertami Elements” możesz potraktować dosłownie.

PRZYJDŹ DO ELEMENTS. POZNAJ VIGOUR WHITE . ELEMENTS – ŚWIAT PEŁEN EMOCJI.