• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Vigour
31 maj 2017 13:31

Seria VIGOUR white – nagradzana przez profesjonalistów

VIGOUR white to wyjątkowa seria produktów, która została doceniona na arenie międzynarodowej przez wysokiej klasy specjalistów. Zdobyła nagrody w wielu prestiżowych konkursach.

Seria VIGOUR white została nagrodzona w wielu prestiżowych konkursach, co tylko potwierdza jej najwyższą jakość: 

1. GOOD DESIGN – jest to nagroda, będąca wyrazem międzynarodowego uznania dla nowatorskich rozwiązań w zakresie projektowania wyrobów przemysłowych. Konkurs ten organizowany jest przez Chicago Athenaeum – Muzeum Architektury i Wzornictwa. To jedna z najbardziej prestiżowych instytucji kulturalnych oraz jedyne w USA Muzeum Architektury i Projektowania, współpracujące z Europejskim Centrum Architektury, Sztuki, Designu i Urbanistyki.

Co roku eksperci z całego świata oceniają formę, materiały i funkcjonalność 500 projektów z ponad 48 krajów. Następnie nagradzają te rozwiązania, którą są najbardziej innowacyjne w zakresie projektowania oraz estetyki.

2. GERMAN DESIGN AWARD SPECIAL 2017 –  w ramach tego konkursu nagradzane są innowacyjne produkty oraz nowatorskie rozwiązania z zakresu wizualizacji, mające przełomowe znaczenie dla rozwoju sztuki użytkowej na rynku międzynarodowym. Organizatorem przedsięwzięcia jest Niemiecka Rada Wzornictwa, która już od 1953 roku na wiele sposobów wspiera i promuje kompetencję projektową przedsiębiorców.

3. PLUS X AWARD – jest to jedna z najważniejszych nagród na świecie przyznawana produktom o innowacyjnej technologii, wyjątkowym designie i inteligentnych, prostych rozwiązaniach w zakresie technologii, sportu i stylu życia. Jury, w skład którego wchodzą niezależni dziennikarzy pism branżowych i osobistości, nagradza w czterech kategoriach: „Wysoka jakość”, „Projekt”, „Łatwość obsługi” i „Funkcjonalność”.

4. DOBRY DESIGN 2017 – w tym konkursie wyróżniona została wolno stojąca wanna VIGOUR white w kategorii "Przestrzeń Łazienki". O ogromnej sile i prestiżu tego przedsięwzięcia świadczy jego jury – ponad 130 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski. Jury przyznaje nagrody i wyróżnienia produktom o najciekawszym designie z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Organizatorem konkursu "Dobry Design 2017" jest Wydawnictwo Publikator.

5. WYBÓR ROKU 2017 – seria VIGOUR white otrzymała nagrodę w kategorii „Całościowa Aranżacja Łazienki”. W skład jury wchodzą przedstawiciel magazynu Łazienka, salonów łazienek, architekci, projektanci oraz organizacje związane z branżą. Nagrodzone w tym konkursie produkty śmiało można uznać za najlepsze na naszym rynku, pod względem jakości oraz wzornictwa.