Urządzamy łazienkę. Na zdjęciu: produkty z serii Vigour white.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Urządzamy łazienkę. Na zdjęciu: produkty z serii Vigour white.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Vigour
31 maj 2017 13:40

Urządzamy łazienkę - zobaczcie wyjątkową serię VIGOUR white

Urządzanie łazienki to ogromne wyzwanie. Powinna ona bowiem nie tylko pięknie wyglądać, ale też być maksymalnie komfortowa. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi znany niemiecki producent – firma VIGOUR – dostarczając na rynek nową serię produktów white.

Design produktów white, uhonorowany nagrodami Plus X Award i Good Design, odznacza się doskonale wyprofilowanymi zaokrągleniami, przejścia i łuki są łagodne, powierzchnia śnieżnobiała, gładka jak lustro wody, a geometryczna struktura daje poczucie pewności i solidności produktu.

VIGOUR white to mega trend

Linia WHITE prezentuje najnowszy trend w designie – soft puryzm, czyli puryzm w wersji złagodzonej, subtelnej, który jest idealnym stylem wyposażenia łazienek XXI wieku. Zaokrąglone formy ułatwiają spływanie wody, łatwo się je myje, a ich wyraz estetyczny nas uspokaja, koi i łagodzi stres. W takiej łazience można zrelaksować się po ciężkim dniu. To jednocześnie idealny towarzysz, by w harmonii rozpocząć dzień.

Ceramika WHITE

Mocną stroną VIGOUR white jest szeroka oferta i przemyślane rozwinięcie wszystkich linii. Dostępne są umywalki od podwójnej o wymiarach 1400 x490 mm do maleńkiej, stawianej, kwadratowej o boku 450 mm. Są też wersje przyścienne do montowania na postumentach. Ceramikę zaprojektowano tak, że wzrok „płynie” od formy do formy, za każdym razem odnajdując ten sam klucz stylistyczny. Nie mamy wątpliwości, że pozostałe produkty, jak: miski WC, bidet i pisuar należą do tej samej rodziny.

White to również MEGATREND związany z wysokim poziomem higieny w łazience! W wersji bezkołnierzowej miski wc white każde miejsce wnętrza ceramiki jest łatwo dostępne, przez co utrzymanie w czystości nie sprawia najmniejszego trudu. Co ważne, można wreszcie zapomnieć o używaniu silnych detergentów – wystarczy przetarcie i delikatne środki czyszczące. Chronimy tym samym nasze środowisko !

Armatura WHITE

Dobór armatury do ceramiki to była zawsze łamigłówka. Teraz specjalnie zaprojektowane baterie, komponujące się z ceramiką VIGOUR white dają szansę na stworzenie w łazience harmonijnych połączeń. Geometryczna podstawa i zaokrąglone krawędzie, to tajemnica stylu armatury VIGOUR white. Rzeczywiście idealnie spajają się z formami umywalek, wanien, brodzików. Ścienne baterie wannowe i natryskowe występują także w wariancie z krytymi mocowaniami. Ułatwia to nie tylko czyszczenie, lecz także wpływa na harmonijny całościowy wygląd łazienki.

Tu naprawdę widać, ze projekty armatury wyszły spod jednej ręki. Konsekwencja stylistyczna sprawia, że właściwie nie ma mowy o pomyłce. Każdy wybór jest dobry!

Wanny i brodziki WHITE

I znów spotykamy najważniejsze zapotrzebowania rynku: wanny przyścienne, wolno stojące (wolno stojąca ma wyjątkowo atrakcyjną formę!), brodziki w szerokim wyborze wymiarów. Seria WHITE prezentuje bardzo szeroki wachlarz wielkości i typów wanien oraz imponujący wybór brodzików, do niemal każdego typu kabin.

Akcesoria WHITE

Koniec koszmaru poszukiwań odpowiednich dodatków do łazienki, które pasowałyby do baterii i ceramiki. Wreszcie wszystko pasuje do siebie. Wszystko idealnie łączy się w jedną całość. Kolekcja VIGOUR white jest dopracowana do ostatniego szczegółu: nawet łazienkowa biżuteria – czyli akcesoria są najwyższej próby! Perfekcja wykończeń, kontrast białej ceramiki ze stalą i szkłem. Kolekcja mistrzowska: od generalnych założeń, bogactwa i „wrażliwości” asortymentu, przez nowatorskie rozwiązania stylistyczne i świetny design, po troskliwy wybór detali. Tu naprawdę pomyślano o wszystkim!

W taki sposób myśli się dzisiaj o ofertach całościowych, komplementarnych, skierowanych do całego spektrum rynku. Każdy użytkownik znajdzie tu rozwiązanie dla siebie: singiel, para, rodzina z dziećmi. To właśnie sztuka tworzenia zestawów asortymentowych, które odpowiadają na potrzeby całego rynku.

Za marką VIGOUR przemawiają także twarde fakty. Produkty objęte są 5-letnią gwarancją, a dodatkowo otrzymujemy 10-letnie zapewnienie dostępności części zamiennych. Najwyższa jakość uzupełniona jest montażem przez wykwalifikowanego instalatora.

Jedynym dystrybutorem produktów firmy VIGOUR, w tym także kolekcji WHITE, są salony ELEMENTS i Łazienki z Pomysłem. Zapraszamy do obejrzenia produktów w salonach na terenie całej Polski!