Wielkanoc - pomysły na dekorację stołu i wnęrtrza. Fot. HOUSE&more

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Wielkanoc - pomysły na dekorację stołu i wnęrtrza. Fot. HOUSE&more
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
09 kwi 2017 12:10

Śniadanie wielkanocne: przygotuj piękne dekoracje już dziś!

Na uroczyście zastawionym do śniadania wielkanocnego stole nie może zabraknąć eleganckiej zastawy i dekoracji ze świeżych wiosennych kwiatów.

Inspiracje do zaaranżowania stołu w stylu klasycznym z nutą nowoczesności znajdziemy w salonach HOUSE&more.

Śnieżnobiały obrus jest doskonałym tłem dla zastawy, która niekoniecznie musi stanowić komplet, aby prezentować się elegancko. Tradycyjne białe talerze ze złotym wykończeniem na rancie doskonale łączą się z modelami z geometrycznymi złotymi wzorami, a dla urozmaicenia kompozycji można nawet dodać deserowy talerzyk ze szkła w stonowanym kolorze.

Natomiast kieliszki z transparentnego szkła z typowo uformowanymi nóżkami i czaszami świetnie będą się prezentować obok szklanek z pofalowaną powierzchnią lub złotawych lampionów. Nie może również zabraknąć klasycznych sztućców, dobrze sprawdzą się również modele nowoczesne w kolorze złotym lub miedzianym.

Mocniejsze akcenty kolorystyczne wprowadza bukiety pierwszych wiosennych kwiatów. Soczysty kolor żonkili, tulipanów lub hiacyntów podkreśli radosny charakter Święta Wielkiej Nocy i wprowadzi do domu wiosenną atmosferę.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH