Kolekcja wielkanocna 2017. Fot. Eurofirany

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Kolekcja wielkanocna 2017. Fot. Eurofirany
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
05 kwi 2017 12:02

Wielkanocne cuda i dekoracje

Wielkanoc będziemy w tym roku celebrować w prawdziwie wiosennej aurze. Przygotowując świąteczne dekoracje warto zainspirować się zarówno naturą, jak i propozycjami ozdób z wielkanocnych kolekcji.

Świąteczne nakrycie stołu

Świąteczny stół, przy którym spotkamy się z najbliższymi to miejsce, które wymaga specjalnej oprawy. W pierwszej kolejności istotny jest zarówno dobór odpowiedniej zastawy, jak i nakrycia. W wielkanocnej kolekcji Eurofiran znajdziemy stylowe obrusy w różnorodnych rozmiarach i kolorystyce oraz ozdobne bieżniki, które z powodzeniem możemy też wykorzystywać przez całą wiosnę.

Nowością w ofercie marki jest ceramika użytkowa – eleganckie serwisy obiadowe, jak również patery i misy – dostępne także ze świątecznym motywem. Kiedy wybierzemy już kluczowe elementy nakrycia – czas na dodatkowe ozdoby.

Wielkanoce symbole i ozdoby

Święta Wielkanocne mają bardzo bogatą symbolikę, którą warto wykorzystać w dekoracjach. W propozycjach marki Eurofirany znalazły się m.in. ozdobne pisanki, figurki zajączków, króliczków, a także dekoracyjne koszyki i różnego rodzaju stroiki. Ciekawie prezentują się zwłaszcza dodatki wykonane z naturalnych gałązek. Takie ozdoby możemy umieścić na świątecznym stole, zawiesić w oknie, ułożyć na komodzie czy w kuchni.

Wiosenna aura

Wielkanoc nieodzownie związana jest z naturą, która rozkwita na wiosnę. Tworząc świąteczne dekoracje możemy czerpać mnóstwo inspiracji z otaczającej nas aury. Nie zapomnijmy zatem o kwiatach oraz dodatkach z motywem florystycznym czy roślinnym.

To mogą być nawet drobne akcenty, jak np. poszewki na poduszki, nowa zasłona w oknie, wazon z bukietem czy obrus w kwiaty. Niech to będą wyjątkowo radosne Święta!

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH