Serwis Celebration. Fot. Fryklӧvern

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Serwis Celebration. Fot. Fryklӧvern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
05 kwi 2017 07:55

Wielkanocny stół: piękna biała porcelana

Wielkanoc to dla wielu z nas jedne z ważniejszych świąt w roku. Nakrywając stół w tym wyjątkowym okresie zwracamy więc uwagę na każdy detal. Chcąc nadać serwowanym daniom elegancką oprawę, najczęściej sięgamy po piękną, porcelanową zastawę.

Biała porcelana to klasyka i elegancja sama w sobie. Właśnie dlatego, doskonale prezentuje się na świątecznym stole. Serwis Celebration wyróżnia finezyjna forma o lekko falistych krawędziach naczyń oraz subtelne, nanoszone ręcznie zdobienia w odcieniach subtelnego grafitu. Uwagę zwracają także połyskujące platyną brzegi serwisu, które dodają zastawie wytworności i luksusu.

Tak wysublimowana, klasyczna propozycja to wręcz doskonałe tło umożliwiające skomponowanie niepowtarzalnej aranżacji stołu. W tym celu możemy sięgnąć nie tylko po szerokie spectrum serwet, sztućców, szklanek i kieliszków, ale przede wszystkim po elementy nieodłącznie kojarzące się z tymi wyjątkowymi świętami – kolorowe pisanki oraz piękne, świeże kwiaty. Jeśli chcemy zaskoczyć naszych bliskich, warto wykorzystać elementy serwisu w nieoczywisty sposób. Eleganckie kieliszki – zamiast wazoników oraz piękne kubki – zamiast doniczek z pewnością dodadzą całej aranżacji charakteru i pomogą stworzyć wyjątkową, wiosenną atmosferę Świąt.

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH