Wielkanocne inspiracje: dekoracja wnętrza. Fot. Pixers

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Wielkanocne inspiracje: dekoracja wnętrza. Fot. Pixers
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
03 kwi 2017 09:10

Wielkanocny zajączek: piękne motywy dekoracyjne na ścianach i meblach

Obok pisanek, jednym z naszych ulubionych zwiastunów wiosny, jest oczywiście zajączek, którego można pokazać nietypowo, bo na ścianach i meblach.

Chociaż Świąt Wielkanocnych nie obchodzimy tak hucznie jak Bożego Narodzenia z prezentami i całą otoczką przedświątecznego szaleństwa, to równie barwne święto, ponieważ celebruje odrodzenie się natury po zimowym śnie.

Niezbędnym elementem przygotowań do Wielkanocy są więc wiosenne porządki, dekorowanie domu kwiatami i malowanie pisanek, które symbolizują nowe życie. Wiosna dodaje nam wszystkim energii i dlatego radośnie dajemy jej upust w naszych domach.

Obok pisanek jednym z naszych ulubionych zwiastunów wiosny jest oczywiście zajączek, którego proponujemy pokazać nietypowo, bo na ścianach i meblach.

Urocze, radosne zajączki i piękne pisanki znajdziecie w Pixers w wielu postaciach - począwszy od przywodzących na myśl klasyczne ryciny, po mniej realistyczne, bajkowe wzory.

Z Pixers stworzysz magiczne Święta dla najmłodszych i oczarujesz swoich gości. Z naszym materiałem peel&stick – Pixerstick – możesz zmienić każdą powierzchnię, np. wykreować świąteczny stół jak z bajki i nie przejmować się tym, że się poplami, a nawet pozwolić dzieciom po nim rysować.

Wiosna to idealny moment na odświeżenie wyglądu mieszkania, a z Pixers możesz cieszyć się piękną zmianą w swoim wnętrzu, bez bałaganu i remontu. Zainspiruj się naturą i zaproś do domu wiosenną radość!

Źródło: Pixers

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH