Fot. serwis prasowy organizatora.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. serwis prasowy organizatora.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
13 maj 2014 16:10

13 maja rusza druga edycja Tubądzin Design Days

Maciej Zień, Dorota Koziara, Tomasz Rygalik, Robert Konieczny i Tomasz Wuczyński to goście Tubądzin Design Days 2014. 13 maja w Poznaniu wystartuje druga tej skierowanej do architektów imprezy.

W tym roku impreza organizowana przez Grupę Tubądzin – jednego z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lidera innowacji – odwiedzi aż 11 polskich miast. Spotkania odbędą się kolejno w Poznaniu, Krakowie, Gliwicach, Wrocławiu, Białymstoku, Rzeszowie, Sopocie, Toruniu, Olsztynie, Szczecinie i Warszawie.

Tubądzin Design Days to w świecie architektów coraz bardziej znana marka. Bardzo nas cieszy, że przez rok udało nam się stworzyć tak atrakcyjną i ciekawą imprezę. Druga edycja jest realizacją kolejnego etapu strategii komunikacji oraz spotkań z architektami – mówi Tomasz Smus, architekt Marki Tubądzin.

Goście, którzy pojawią się podczas tegorocznej edycji Tubądzin Design Days to Maciej Zień – światowej sławy projektant mody oraz autor kolekcji dla marki Tubądzin, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana Dorota Koziara, która zajmuje się projektowaniem architektury, wnętrz publicznych oraz prywatnych, Tomasz Rygalik, znany projektant mebli, twórca Studio Rygalik, Robert Konieczny, jeden z najbardziej znanych polskich architektów oraz Tomasz Wuczyński, ceniony architekt wnętrz. W Poznaniu, 13 maja 2014, wystąpi Dorota Koziara.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH