Wszyscy nagrodzeni w czasie gali finałowej Vasco Integracja, która odbyła się 24 maja 2014 r. w Warszawie. Fot. materiały Vasco.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Wszyscy nagrodzeni w czasie gali finałowej Vasco Integracja, która odbyła się 24 maja 2014 r. w Warszawie. Fot. materiały Vasco.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
27 cze 2014 13:54

8 edycja konkursu Vasco zakończona!

24 maja 2014 roku w Warszawie w patio Domu Dochodowego przy placu Trzech Krzyży podczas Gali C. Ryffera zostały wręczone nagrody laureatom 8 edycji konkursu Vasco Integracja. Jednym z patronów konkursu był magazyn Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl.

Architekci wnętrz z całej Polski zgłosili w 8 edycji łącznie 249 projektów. Konkurs Vasco ma szeroko otwartą formułę. Świadomie nie ma w nim ograniczenia tematyki, każdy rodzaj wnętrza zrealizowanego, w pełni wykończonego i wyposażonego może być zgłoszony do kategorii Realizacja, podobnie nie ma żadnych ograniczeń tematycznych w kategorii Koncepcja. Przedstawione wnętrza mogły mieć dowolne przeznaczenie, jednak wymaganiem konkursowym było zastosowanie w nich grzejników dekoracyjnych Vasco.

Wyniki konkursu:

W kategorii „Realizacja”

1 nagroda: Pracownia TK Architekci Warszawa: Natalia Teixeira, Katarzyna Kowalewska, Jose Teixeira

 2 nagroda: Joanna Orłowska, Sławomir Plewko, Kontrastudio, Lublin

Wyróżnienia:

Agnieszka Komorowska-Różycka, Katarzyna Kiełek, Edyta Konsek, Nasciturus Design, Warszawa

Maciej Janeczek, Klaudia Szklarczyk, Częstochowa

 

W kategorii „Koncepcja”

1 nagroda: Mateusz  Kuo Stolarski, Tamizo Architects, Łódź

2 nagroda: Maciej Dyląg, Marta Hausman-Dyląg, Katarzyna Wichary, Agata Pietrzak, Pracownia Architektoniczna,  Tychy

Wyróżnienia:

Karolina Zakrzewska, Magdalena Śliwka, Black Deer Workshop, Warszawa

Piotr Asfeld, Wrocław 

Marcin Lenczowski, Kraków

Magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl były jednym z patronów tego konkursu. Przyznaliśmy także dwie nagrody specjalne - otrzymali je:  Pracownia TK Architekci Warszawa: Natalia Teixeira, Katarzyna Kowalewska, Jose Teixeira w kategorii Realizacja oraz Mateusz  Kuo Stolarski, Tamizo Architects, Łódź. Jedną z nagród jest prezentacja nagrodzonych projektów na łamach portalu Dobrzemieszkaj.pl - już wkrótce!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH