Zobacz galerię [11 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
09 kwi 2018 14:55

Adam Bronikowski na Forum Branży Łazienkowej

Adam Bronikowski, architekt wnętrz, który wraz z Moniką Bronikowską stworzył pracownię Hola Design, weźmie udział w sesji dyskusyjnej, poświęconej w całości projektowaniu łazienek dostosowanych do wymagań i potrzeb konsumentów 50+. Panel dyskusyjny odbędzie się 17 kwietnia br. podczas V edycji Forum Branży Łazienkowej.

Od początku mojej pracy przyświeca mi zasada, że mniej czasem znaczy więcej. Stawiam na przejrzystość i czytelność koncepcji projektowych, naturalność materiałów i wysoki standard detalu.

Hola Design jest polską pracownią projektową działającą na rynku krajowym i zagranicznym, członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Zespół pracowni Hola Design tworzą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu.

Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i wyróżnienia w krajowych i zagranicznych konkursach projektowych. Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Uczestniczymy w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielimy się naszą widzą na łamach prasy, telewizji i w ramach publikacji elektronicznych.

Adam Bronikowski, architekt wnętrz i współwłaściciel Hola Design, weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?"

Zarejestruj się!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH