Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Akademia Dobrze Mieszkaj to akcja edukacyjna, w ramach której profesjonalni architekci i projektanci udzielają porad inwestorom prywatnym.

Akademia Dobrze Mieszkaj to akcja edukacyjna, w ramach której profesjonalni architekci i projektanci udzielają porad inwestorom prywatnym.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 14 wrz 2015 13:00 (aktualizacja: 14 wrz 2015 15:58)

Akademia Dobrze Mieszkaj: architekci doradzali w Warszawie

W miniony weekend Akademia Dobrze Mieszkaj zawitała do Warszawy. Z bezpłatnych porad profesjonalistów mogli skorzystać wszyscy goście Targów Mieszkań i Domów.

Jesienna edycja akcji edukacyjnej magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl dobiegła końca. 

Tym razem przez cały weekend na pytania odwiedzających stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj odpowiadali: arch. Agnieszka Żyła z pracowni Art of Home, arch. Maciejka Peszyńska-Drews z pracowni Qubatura oraz arch. Jolana Kwilman i arch. Krzysztof Wałowski z pracowni Kwilman&Walowski. Profesjonaliści doradzali m.in. jak urządzić pokój dziecięcy, małe mieszkanie czy nieustawną kuchnię.

Jednocześnie goście mieli również okazję zakupić w promocyjnych cenach tytuły z portoflio naszego wydawnictwa. Na zainteresowanych czekały magazyny Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, 100% Wnętrza, Dom z Przyszłością i Najlepsze Domy.

Akademia Dobrze Mieszkaj to inicjatywa zapoczątkowana przez magazyn Dobrze Mieszkaj, w ramach której współpracujący z magazynem architekci i projektanci wnętrz udzielają fachowych porad inwestorom, urządzającym swoje domy i mieszkania.

Akcji partnerowali AlcaPlast, Atlas Kuchnie, Bruk-Bet, Comitor, Dover, InduStone, Intuition Bathrooms, New Trendy, Pol-Skone i SanSwiss.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA