Iwona Zasławska z pracowni 3miasto design udziela porad na stoisku Akademii Dobrze Mieszkaj. Dziękujemy!

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Iwona Zasławska z pracowni 3miasto design udziela porad na stoisku Akademii Dobrze Mieszkaj. Dziękujemy!
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2011 14:53

Akademia Dobrze Mieszkaj na Festiwalu Wnętrz!

W ten weekend, 22 i 23 października Akademia Dobrze Mieszkaj zawitała na Festiwal Wnętrz w Gdańsku. Zobaczcie, co się działo na naszym stoisku!

Na stoisku Akademii Dobrze Mieszka na wszystkich odwiedzających czekały dwie przemiłe projektantki wnętrz (Anna Maria Sokołowska z pracowni Dragon Art oraz Iwona Zasławska z pracowni 3miasto design), które przez dwa dni niestrudzenie udzielały porad wszystkim zainteresowanym. Zainteresowanie było tak ogromne, że musieliśmy wprowadzić zapomniany już, zdawałoby się, system kolejkowy:)

W niedzielę 23 października zaprosiliśmy wszystkich chętnych na Kurs Aranżacji z Akademią Dobrze Mieszkaj: "Kreowanie przestrzeni wypoczynku", czyli cykl prelekcji i wizualizacji jak tworzyć „święte” miejsca relaksu w każdym domu. Można tu było wysłuchać wykładów zaprzyjaźnionych z redakcją projektantek na temat aranżacji strefy wypoczynku oraz wystąpień przedstawicieli Akademii Dobrze Mieszkaj - Justyny Łotowskiej, redaktor naczelnej magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu Dobrzemieszkaj.pl oraz Maćka Aronowicza, specjalisty ds. PR Akademii Dobrze Mieszkaj.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym partnerom oraz Grupie IMS, która wyposażyła nasze stoisko w piękne i wygodne meble marki Etap Sofa!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH