• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 lut 2013 11:11

Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza do Sosnowca

Najbliższe spotkanie z Akademią już w dniach 22-24 lutego2013 r. na targach Silesia INTERIOR, które odbędą się w Hali Expo Silesia w Sosnowcu.

Akademia Dobrze Mieszkaj

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu organizowanym w ramach akcji edukacyjnej Akademia Dobrze Mieszkaj. Na wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o aranżacji własnego M czekamy w dniach 22-24 lutego na targach Silesia INTERIOR, które odbędą się w Hali Expo Silesia w Sosnowcu.

W czasie 3 dni trwania targów będą mogli Państwo skorzystać z bezpłatnych porad projektantów wnętrz na stoisku Akademii Dobrze Mieszkaj. W tym roku poradami służą: arch. Anna Gruner ze studia projektowego A2 (www.a2studio.com.pl) oraz arch. Joanna Ochota ze studia wnętrz Aranż Archimental (www.aranz.archimental.com

). W czasie drugiego dnia targów (sobota 23 lutego) zapraszamy również serdecznie na prelekcje poświęcone najczęstszym błędom popełnianym w czasie projektowania i urządzania wnętrz. Wykłady poprowadzą: - Justyna Łotowska, redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj, „Jak nie urządzać? O tym, jakie błędy popełniamy w trakcie aranżacji naszego wnętrza i jak sobie z nimi radzić” - Joanna Ochota, architekt, właścicielka Studia Wnętrz Aranż Archimental, „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania i urządzania łazienki i kuchni” - Anna Gruner, architekt, właścicielka pracowni projektowej A2 Studio, „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania pokoju dziennego, jadalni i sypialni”

www.silesiainterior.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH