• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 wrz 2013 08:37

Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza do Szczecina

Zapraszamy do odwiedzin stoiska Akademii podczas targów WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne w Szczecinie, które odbędą się w dniach 4-6 października 2013 r.

' title=

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska Akademii Dobrze Mieszkaj podczas targów WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne w Szczecinie, które odbędą się w dniach 4-6 października 2013 r. Codziennie (w godzinach 10-17) dyżurować też będą architekci i projektanci wnętrz, którzy udzielą bezpłatnych porad. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych fachowymi konsultacjami z zakresu aranżacji wnętrz.

Tym razem swoją wiedzą podzielą się eksperci z pracowni: - Agnieszka Piekarska, pracownia Piekarska Architektura Wnętrz (www.piekarska-wnetrza.pl) - Jolanta Żur, ARTVIZ Pracownia Projektowa (www.artviz.pl) - Anna Ryplewska, Pracownia Aranżacja (www.pracownia-aranzacja.pl)


W sobotę 5 października (Strefa Wnętrz Komercyjnych, godz. 12) zaprosimy na prelekcje poświęcone najczęstszym błędom popełnianym w czasie projektowania i urządzania wnętrz. Wykłady poprowadzą: - Justyna Łotowska, redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj, „Jak nie urządzać? O tym, jakie błędy popełniamy w trakcie aranżacji naszego wnętrza i jak ich uniknąć” - Agnieszka Piekarska, pracownia Piekarska Architektura Wnętrz, „Najczęstsze błędy popełniane w trakcie projektowania i urządzania łazienki” - Małgorzata Nietupska, redaktor naczelna magazynu Świat Łazienek i Kuchni, wykład w ramach akcji społecznej Woda To Życie: „Wygodna i oszczędna strefa zmywania. Jak praktycznie ją urządzić?" .

Akademia Dobrze Mieszkaj
Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj? To edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Pomagamy stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, inspirujemy, polecamy produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.
Co robimy w ramach Akademii? • od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób! • w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady on line. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom! • stworzyliśmy serwis internetowy poświęcony Akademii – na stronie www.akademia.dobrzemieszkaj.pl znaleźć można relacje i fotorelacje z organizowanych przez Akademię wydarzeń, porady ekspertów Akademii, artykuły podpowiadające, jak modnie i funkcjonalnie zaaranżować wnętrze, • na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych. Zapraszamy!

' title=

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH