• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
03 wrz 2014 14:54

Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza do Warszawy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska Akademii Dobrze Mieszkaj podczas targów Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, które odbędą się w dniach 6-7 września 2014 r. w Warszawie na Torwarze.

Każdego dnia Targów odwiedzający stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj będą mieli możliwość zaopatrzenia się w magazyny wnętrzarskie, w tym przede wszystkim magazyn Dobrze Mieszkaj. Codziennie (w godzinach 10-17) dyżurować też będą architekci i projektanci wnętrz, którzy udzielą bezpłatnych porad. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych fachowymi konsultacjami z zakresu aranżacji wnętrz. Dyżur prowadzić będą:
•  Iza Szewc, projektant wnętrz, Fabryka Nastroju
•  Ewa Gumkowska, projektant wnętrz, Bloq Studio Projektowe
•  Elżbieta Ławreniuk, projektant wnętrz

Temat przewodni obecności Akademii Dobrze Mieszkaj na targach Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to w roku 2014 „Magia koloru. Jak wybrać barwy do wnętrza i jak je ze sobą zestawiać, aby mieszkało się wygodniej i szczęśliwiej?”. W związku z tym w sobotę 6 września zaprosimy na prelekcje poświęcone tajnikom doboru kolorów do wnętrz. Tematy wykładów:
„Jakie kolory wybierać, stosować w poszczególnych pomieszczeniach – w salonie, kuchni, sypialni, łazience i korytarzu? Jakie błędy się popełnia dobierając kolory do poszczególnych pomieszczeń? Symbolika kolorów. Dobre i złe przykłady”. Prowadzący: Iza Szewc, projektant wnętrz, Fabryka Nastroju

„Jak łączyć kolory we wnętrzu? Czy czerwony pasuje do pomarańczowego a zielony do fioletu? Co się sprawdza a co nie? Dobre i złe przykłady”. Prowadzący: Elżbieta Ławreniuk, projektant wnętrz.

„Jak stosować kolory w małym wnętrzu? Jakie kolory wybierać, aby pasowały do niewielkich przestrzeni? Jakie się sprawdzą a jakie nie? Dobre i złe przykłady”. Prowadzący: Ewa Gumkowska, projektant wnętrz, Bloq Studio Projektowe.

Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj?
To edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Pomagamy stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, inspirujemy, polecamy produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

Co robimy w ramach Akademii?
• od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób!
• w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady on line. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom!
• na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych.

Zapraszamy!

adm 2.jpg
adm 2.jpg

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH