Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

www.dobrzemieszkaj.pl

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 03 wrz 2014 14:54

Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza do Warszawy

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska Akademii Dobrze Mieszkaj podczas targów Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, które odbędą się w dniach 6-7 września 2014 r. w Warszawie na Torwarze.

Każdego dnia Targów odwiedzający stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj będą mieli możliwość zaopatrzenia się w magazyny wnętrzarskie, w tym przede wszystkim magazyn Dobrze Mieszkaj. Codziennie (w godzinach 10-17) dyżurować też będą architekci i projektanci wnętrz, którzy udzielą bezpłatnych porad. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych fachowymi konsultacjami z zakresu aranżacji wnętrz. Dyżur prowadzić będą:
•  Iza Szewc, projektant wnętrz, Fabryka Nastroju
•  Ewa Gumkowska, projektant wnętrz, Bloq Studio Projektowe
•  Elżbieta Ławreniuk, projektant wnętrz

Temat przewodni obecności Akademii Dobrze Mieszkaj na targach Nowy Dom, Nowe Mieszkanie to w roku 2014 „Magia koloru. Jak wybrać barwy do wnętrza i jak je ze sobą zestawiać, aby mieszkało się wygodniej i szczęśliwiej?”. W związku z tym w sobotę 6 września zaprosimy na prelekcje poświęcone tajnikom doboru kolorów do wnętrz. Tematy wykładów:
„Jakie kolory wybierać, stosować w poszczególnych pomieszczeniach – w salonie, kuchni, sypialni, łazience i korytarzu? Jakie błędy się popełnia dobierając kolory do poszczególnych pomieszczeń? Symbolika kolorów. Dobre i złe przykłady”. Prowadzący: Iza Szewc, projektant wnętrz, Fabryka Nastroju

„Jak łączyć kolory we wnętrzu? Czy czerwony pasuje do pomarańczowego a zielony do fioletu? Co się sprawdza a co nie? Dobre i złe przykłady”. Prowadzący: Elżbieta Ławreniuk, projektant wnętrz.

„Jak stosować kolory w małym wnętrzu? Jakie kolory wybierać, aby pasowały do niewielkich przestrzeni? Jakie się sprawdzą a jakie nie? Dobre i złe przykłady”. Prowadzący: Ewa Gumkowska, projektant wnętrz, Bloq Studio Projektowe.

Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj?
To edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Pomagamy stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, inspirujemy, polecamy produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.

Co robimy w ramach Akademii?
• od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób!
• w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady on line. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom!
• na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych.

Zapraszamy!

adm 2.jpg
adm 2.jpg

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA