Zapraszamy do Wyższej szkoły urządzania!
Zapraszamy do Wyższej szkoły urządzania!
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sie 2015 10:07

Akademia Dobrze Mieszkaj zaprasza do Warszawy!

Jesienna edycja akcji edukacyjnej magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl! Skorzystaj z bezpłatnych porad architektów wnętrz!

Za niespełna trzy tygodnie, w dniach 12-13 września, w ramach Targów Mieszkań i Domów w Warszawie odbędzie się kolejna odsłona Akademii Dobrze Mieszkaj. W jesiennej edycji naszej inicjatywy jak zawsze czekać na Was będą profesjonalni projektanci i architekci wnętrz gotowi udzielić rad i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania w kwestii aranżacji i wystroju mieszkań i domów.

Zapraszamy na nasze stoisko w Centrum EXPO XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Na Akademię Dobrze Mieszkaj zapraszają:
Na Akademię Dobrze Mieszkaj zapraszają:

Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj?

Akademia Dobrze Mieszkaj jest edukacyjną akcją zapoczątkowaną przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Ideą przyświecającą inicjatywie jest pomoc prywatnym inwestorom w urządzeniu wnętrz, które będą jednocześnie modne i dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

W ramach akcji, na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy i darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, współpracujących z naszym magazynem. Również w ramach akcji, użytkownicy naszego portalu Dobrzemieszkaj.pl mogą codziennie online kierować zapytania odnośnie aranżacji wnętrza do naszych ekspertów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH