• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 cze 2013 14:53

Akademia w Białymstoku

Zapraszamy do odwiedzin stoiska Akademii Dobrze Mieszkaj podczas Targów Budowlanych Porannego, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca na placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku.

Akademia Dobrze Mieszkaj

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska Akademii Dobrze Mieszkaj podczas Targów Budowlanych Porannego, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca na placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku.

Każdego dnia Targów odwiedzający stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj będą mieli możliwość zaopatrzenia się w magazyny wnętrzarskie wydawnictwa Publikator. Codziennie dyżurować też będą projektanci i architekci wnętrz, którzy udzielą bezpłatnych porad. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych fachowymi konsultacjami z zakresu aranżacji wnętrz. Tym razem swoją wiedzą podzielą się eksperci z następujących pracowni: Sylwia Zienowicz, pracownia Czerwony Kot Justyna Majkowska, pracownia Studio Majkowska Katarzyna Karpińska-Piechowska, pracownia Amicus Design Czym jest Akademia Dobrze Mieszkaj?

To edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj. Pomagamy stworzyć wnętrze podążające za modą, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, inspirujemy, polecamy produkty i rozwiązania. Na organizowanych przez nas eventach zapewniamy dostęp do fachowej wiedzy, darmowe porady architektów i projektantów wnętrz, wykłady ekspertów poświęcone aranżacji wnętrz.


Co robimy w ramach Akademii?

• od 2010 roku na największych imprezach targowych w Polsce organizujemy bezpłatne porady architektów i projektantów wnętrz oraz wykłady poświęcone różnym aspektom urządzania i wyposażenia domów i mieszkań. Do tej pory z naszych porad skorzystało już ponad 1000 osób!

• w serwisie Dobrzemieszkaj.pl uruchomiliśmy bezpłatne porady on line. Na redakcyjnym forum dyżurują codziennie zaprzyjaźnieni z nami projektanci, którzy doradzają, odpowiadają na pytania, proponują różne sposoby aranżacji wnętrz. Pomogliśmy w ten sposób ponad 300 osobom!

• stworzyliśmy serwis internetowy poświęcony Akademii – na stronie www.akademia.dobrzemieszkaj.pl znaleźć można relacje i fotorelacje z organizowanych przez Akademię wydarzeń, porady ekspertów Akademii, artykuły podpowiadające, jak modnie i funkcjonalnie zaaranżować wnętrze,

• na łamach magazynu Dobrze Mieszkaj stworzyliśmy specjalny dział o charakterze poradniczym – pod hasłem Akademii Dobrze Mieszkaj doradzamy tam, jak funkcjonalnie urządzić swój dom. Materiały są opracowywane przy pomocy architektów, projektantów wnętrz, doradców technicznych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH