Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wszystko dla Domu

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 28 wrz 2012 11:06

Akademia zaprasza do Szczecina

Odwiedźcie koniecznie 21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU w Szczecinie. Czekamy na Was w dniach 5-7 października 2012!

Wszystko dla DomuWSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne targi poświęcone wnętrzom w województwie zachodniopomorskim, które są organizowane od ponad 20 lat. W targach uczestniczy zazwyczaj 6.000-8.000 zwiedzających i ponad 100 wystawców.

Akademia na targach

Podczas targów powstanie stoisko Akademii Dobrze Mieszkaj, na którym bezpłatnych porad z zakresu aranżacji wnętrz mieszkalnych udzielać będą projektanci i architekci wnętrz. Akademia to edukacyjna inicjatywa naszego magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj, dzięki której podpowiadamy i doradzamy, jak mieszkać i modnie, i funkcjonalnie. Zapraszamy serdecznie!

Wszystko dla Domu CO JESZCZE NA TARGACH? Nowy temat targów – wnętrza komercyjne

W tym roku program targów zostanie rozszerzony o wnętrza komercyjne. Prezentowana będzie oferta skierowana do odbiorców biznesowych: przedstawicieli firm dysponujących powierzchniami handlowymi, biurowymi, gastronomicznymi, właścicieli kancelarii, gabinetów, salonów administratorów obiektów, a także architektów wnętrz, firm budowlanych, wykonawczych oraz deweloperów.

Wszystko dla Domu Wszystko dla Domu Wszystko dla Domu

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA