• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja
01 gru 2014 12:51

Bądź człowiekiem, pomóż zwierzętom!

Kupując na aukcji Allegro DESIGN DLA ZWIERZĄT jakiś piękny design-prezent, ofiarujesz zwierzętom pełną miskę, ciepły koc lub niezbędne leczenie. Po raz 4 ruszamy z akcją DDZ. Podaruj co masz - kup co możesz! Podopieczni Schroniska Siestrzeń liczą na nas!

Jak głosi legenda, w Wigilię, o północy, zwierzęta mówią ludzkim głosem. Sprawmy, by również te bezdomne powiedziały coś dobrego o człowieku. By zasnęły z pełnym brzuszkiem w ciepłym miejscu, nawet jeśli będzie to tylko schronisko.

KŁS i suczka Hajime zdj. Paweł Świnarski.
KŁS i suczka Hajime zdj. Paweł Świnarski.

DESIGN DLA ZWIERZĄT to akcja charytatywna, której pomysłodawcą i organizatorem jest
dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu, właścicielka 3 psów i 3 kotów. Większość z nich to zwierzęta adoptowane, które uratowała i dała kochający dom.
Cztery lata temu postanowiła połączyć swoją wielką miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie. Tak powstała akcja Design dla Zwierząt, wspierająca bezdomne zwierzęta w potrzebie. W tym roku celem DDZ są podopieczni Schroniska Siestrzeń.
Krystyna Łuczak-Surówka i kotka Gaja zdj. Paweł Świnarski.
Krystyna Łuczak-Surówka i kotka Gaja zdj. Paweł Świnarski.

Akcja DESIGN DLA ZWIERZĄT 2014 prowadzona jest dwuetapowo. Projektanci/firmy zajmujące się designem ofiarowują na aukcje swoje podarunki dla DDZ, które następnie wystawiane są na aukcjach ALLEGRO. Na aukcjach DDZ gościły meble, lampy, porcelana, szkło, przedmioty użytkowe/dekoracyjne, grafiki, plakaty, książki (sygnowane przez projektantów), przedmioty vintage, moda, biżuteria, zabawki, usługi (jak np. projekt wnętrza/pomieszczenia, projekt logo, strony www, aplikacji mobilnej) oraz fotografia. Każda aukcja Akcji DDZ jest spersonalizowana, przedmioty można przekazywać do 2 grudnia.

Aukcje na Allegro odbędą się w dniach 6-14 grudnia 2014.

Zapraszamy! Weźcie udział, podajcie dalej!

Ofiarodawcy i uczestnicy DDZ wszystkie niezbędne informacje znajdą na Facebooku:
https://www.facebook.com/designdlazwierzat e-mail akcji: ddz@designby.pl

Patroni medialni Akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT 2014:
Enter the ROOM, Design Alive, Kocie Sprawy, Przyjaciel Pies

DESIGN DLA ZWIERZĄT 2014.
DESIGN DLA ZWIERZĄT 2014.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

POLECAMY W SERWISACH