• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
17 lut 2014 05:09

Christian Sieger gościem arena design 2014

Christian Sieger ze studia projektowego sieger design, stojącego za sukcesem wzorniczym armatur firmy Dornbracht, będzie gościem arena DESIGN 2014 i poprowadzi 19 lutego br. wykład na temat trendów w projektowaniu łazienek w ramach Design Alive Talks.

Współpraca sieger design i firmy Dornbracht, producenta ekskluzywnej armatury łazienkowej i kuchennej, trwa od 1983 r. Jej efektem są koncepcje oraz projekty rozwiązań i produktów firmy w obszarze kuchni i łazienki.

Jednym z najbardziej znanych konceptów jest nagrodzona licznymi międzynarodowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa i nieustannie kopiowana na całym świecie armatura Tara. Studio odpowiada także za wzornictwo najnowszych produktów firmy Dornbracht, takich jak np. prysznic Sensory Sky, kolekcja armatury łazienkowej SELV, czy też bateria kuchenna Pivot.

Oprócz współpracy z firmą Dornbracht i specjalizacji w branży sanitarnej, sieger design stworzył m.in. serię porcelany TRIC dla Arzberg, piece kominkowe dla Skantherm, telewizor dla Sony, linię sztućców Materia dla WMF oraz kryształową wannę dla Swarovski.

Wystąpienie Christiana Siegera podczas arena DESIGN w ramach panelu dyskusyjnego Design Alive Talks, który organizuje magazyn „Design Alive”, jest kontynuacją współpracy firmy Dornbracht przy II edycji konkursu DESIGN ALIVE AWARDS – pierwszego i jak dotąd jedynego plebiscytu w Polsce, w którym nagradzane są kreatywne osobowości.

Cykl spotkań Design Alive Talks został zainaugurowany podczas ubiegłorocznej arena DESIGN w Poznaniu. W ciągu roku wzięło w nim udział łącznie ponad 500 tys. osób podczas najbardziej prestiżowych targów i festiwali designu w Polsce i za granicą.

Christian Sieger, sieger design
Design Alive Talks: „Trends in bathroom design”
19 lutego 2014 r., godz. 14.00, scena FORUM
arena DESIGN, Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH